19th February 11:39pm (GMT-5)

Livescore კალენდარი დღეს

დასრულებულები 23:05 დინამო (მოყ) 3-1 ცსკა (მოყ)
დასრულებულები 21:30 როდა (მოყ) 2-5 უტრეხტი (მოყ)
დასრულებულები 21:00 ნეიმეგენი (მოყ) 3-3 Heracles (Amateur)
დასრულებულები 21:00 Guadalupe FC 1 1-0 Santos de Guapiles 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 20:35 Ajax+ 4-5 Barcelona+
დასრულებულები 20:30 Zwolle (Amateur) 5-3 როდა (მოყ)
დასრულებულები 20:30 ინდ. დელ ვალე 4 2-2 ფლამენგო 4 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 20:30 ნიუ იორკი რ.ბ 0-0 კოლუმბუსი ( H2H )
დასრულებულები 20:25 ნიკარაგუა (20) 2-0 Saint Vincent and the Grenadines U20 3 [1-0]
დასრულებულები 20:25 Juventus FC 3 6-0 Mina Limon 1 [2-0]
დასრულებულები 20:25 ინდ. დელ ვალე 4 2-2 ფლამენგო რჟ. [1-0]
დასრულებულები 20:05 Union Magdalena 2 3-0 Bogota FC 4 ( H2H )
დასრულებულები 20:00 Costa Del Este FC 5 1-0 Atletico Chiriqui 1 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 20:00 ნიუ ინგლანდი 1 0-2 ვანკუვერი 3 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 20:00 დეპ. საპრისა 1 2-2 მონრეალი 1 [0-2] ( H2H )
დასრულებულები 20:00 მონტერეი 1 2 1-0 სანტოს ლაგუნა 2 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 19:55 Diriangen FC 5 4-2 FC Esteli 1 [1-1]
დასრულებულები 19:55 Spartak+ 5-3 Zenit+
დასრულებულები 19:30 Zwolle (Amateur) 3-3 Heracles (Amateur)
დასრულებულები 19:30 ნაუტიკო 3 1-1 ბოტაფოგო 4 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 19:30 Oeste FC SP 2 1-1 სეარა 1 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 19:30 დეპ. ტოლიმა 1 0-0 ინტერნაციონალი 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 19:30 ბარსელონა სც 4 1-0 სერო პორტენო 5 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 19:30 ორიენტე პეტროლერო 0-0 ვასკო 4 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 19:10 Ajax+ 7-5 Spartak+
დასრულებულები 19:00 Puntarenas FC 1 2 1-2 AD Guanacasteca 1 3 ( H2H )
დასრულებულები 18:55 ტორპედო ტიმი 8-5 ცსკა ტიმი
დასრულებულები 18:50 Ajax+ 6-2 Zenit+
დასრულებულები 18:45 ესპანეთი (4x4) 6-1 ინგლისი (4x4)
დასრულებულები 18:30 Uruguay (4х4) 1-6 Mexico (4х4)
დასრულებულები 18:30 უტრეხტი (მოყ) 3-2 Heracles (Amateur)
დასრულებულები 18:30 აბც 5 2-2 ამერიკა ნატალი 3 ( H2H )
დასრულებულები 18:15 კამპინენსე 4 0-1 ბოტაფოგო 2 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 18:15 Sparta TO 0-2 ARAGUACEMA
დასრულებულები 18:15 პალმასი 1 5 2-2 ინტერპორტო 5 ( H2H )
დასრულებულები 18:10 SD Sparta 2 0-2 არაგუასემა [0-1]
დასრულებულები 18:05 კიევ ტიმი 7-7 მინსკ ტიმი
დასრულებულები 18:00 ვაშინგტონი 1-1 ნეშვილი [1-1]
დასრულებულები 18:00 Boa EC MG 3-0 ურტ 3 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 18:00 Nashville SC 1-1 ვაშინგტონი ( H2H )
დასრულებულები 18:00 ჩიკაგო 2-0 ტორონტო ( H2H )
დასრულებულები 18:00 სე დო გამა 3-0 Unai Esporte Clube 2 ( H2H )
დასრულებულები 18:00 რივერ-პი 1 1-2 IV დე იულხო 3 ( H2H )
დასრულებულები 18:00 ჰიუსტონი 4-0 სოლტ ლეიკი ( H2H )
დასრულებულები 18:00 Boca Juniors de Cali 1 3 0-0 Itagui Leones FC 3 ( H2H )
დასრულებულები 18:00 აკ. ვიტორია 1 3 1-1 პეტროლინა 1 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 17:35 Turkey (4х4) 2-3 Sweden (4х4)
დასრულებულები 17:35 Sunrise+ 4-3 Viper+
დასრულებულები 17:30 ბრაზილია (4x4) 6-5 ხორვატია (4x4)
დასრულებულები 17:30 ლუზიანია 2-3 ბრაზილენსე ( H2H )
დასრულებულები 17:30 კსა მასეიო 2 0-2 ბაია 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 17:25 Heracles (Amateur) 3-2 როდა (მოყ)
დასრულებულები 17:25 United States Virgin Islands U20 1-1 მონტსერატი (20) [1-0]
დასრულებულები 17:15 Sportivo Luqueno 2-2 მინეროს გუაინა 1 [1-2] ( H2H )
დასრულებულები 17:15 ჰურაკანი 6 1-1 ატლ. ნასიონალი 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 17:15 Boavista SC RJ 1 0-2 ჩაპეკოენსე 1 [0-1]
დასრულებულები 17:10 ცსკა ტიმი 7-9 მინსკ ტიმი
დასრულებულები 17:10 პაისანდუ 3 1-1 CR Brasil AL 4 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 17:00 Red Devils 3-0 გალაკტიკოსი
დასრულებულები 16:55 Flame+ 1-4 Indigo+
დასრულებულები 16:55 ნეიმეგენი (მოყ) 4-0 Zwolle (Amateur)
დასრულებულები 16:40 კიევ ტიმი 6-10 თბილისი ტიმი
დასრულებულები 16:25 ხორვატია (4x4) 2-5 ინგლისი (4x4)
დასრულებულები 16:20 Mexico (4х4) 6-6 Turkey (4х4)
დასრულებულები 16:15 Sunrise+ 3-2 Flame+
დასრულებულები 16:15 ტორპედო ტიმი 7-5 მინსკ ტიმი
დასრულებულები 16:00 Unan Managua 1 3-0 ჩიჩიგალპა [1-0]
დასრულებულები 16:00 Deportivo Masaya 1 1-3 Metrostar 6 [0-1]
დასრულებულები 16:00 Futbol Consultants Desamparados 1 3-1 Puerto Golfito 1 ( H2H )
დასრულებულები 16:00 Danubio U20 1 1-1 Millonarios FC 3
დასრულებულები 16:00 ბარიო მეხიკო 3 2-0 AD Carmelita 3 ( H2H )
დასრულებულები 15:55 ხორვატია (4x4) 1-3 ესპანეთი (4x4)
დასრულებულები 15:50 ცსკა ტიმი 5-7 თბილისი ტიმი
დასრულებულები 15:45 Sweden (4х4) 2-5 Mexico (4х4)
დასრულებულები 15:45 Sunrise+ 6-3 Indigo+
დასრულებულები 15:35 Sparta (Amateur) Women 4-5 Zwolle (Amateur) Women
დასრულებულები 15:30 Valledupar FC 1 0-2 Deportes Quindio 2 ( H2H )
დასრულებულები 15:25 კიევ ტიმი 6-8 ტორპედო ტიმი
დასრულებულები 15:20 AZ (Amateur) Women 2-3 Feyenoord (Amateur) Women
დასრულებულები 15:00 კანუელასი II 8-1 რეალ პილარი II [3-1]
დასრულებულები 15:00 ტოტენჰემი 3 0-1 ლაიფციგი 3 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 15:00 მირანდესი 5 1-1 სარაგოსა 3 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 15:00 ლივერპული 2 1-0 პლასა კოლონია 3 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 15:00 MUNICIPAL GARABITO 0-0 AD Juventud Escazucena ( H2H )
დასრულებულები 15:00 ატალანტა 1 4-1 ვალენსია [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 14:50 მინსკ ტიმი 5-8 თბილისი ტიმი
დასრულებულები 14:45 Cliftonville II 5-2 კრუსეიდერსი II [3-1]
დასრულებულები 14:45 Atletico (4х4) 8-6 PSG (4х4) ( H2H )
დასრულებულები 14:45 Lewes FC 1 1-3 Worthing FC 1 ( H2H )
დასრულებულები 14:45 კილმარნოკი 2 3-4 აბერდინი 1 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 14:45 ნიუპორტი 1 0-0 სოლფორდ სიტი 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 14:45 პორტლაოისე 0-0 დრამკონდრა
დასრულებულები 14:45 Watford LFC (Women) 0-0 ჰაუნსლოუ
დასრულებულები 14:40 ბოგნორი 1 1 2-7 ბრაიტონი XI [0-4]
დასრულებულები 14:40 ლინფილდი II 4-1 ბალიმენა ll [1-0]
დასრულებულები 14:40 Zwolle (Amateur) Women 4-2 Vitesse (Amateur) Women
დასრულებულები 14:30 ევროპა პოინტი 1 3-1 Manchester 62 FC 2 ( H2H )
დასრულებულები 14:30 სიტი 2-0 West Ham United 1 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 14:15 Sparta (Amateur) Women 2-2 Feyenoord (Amateur) Women
დასრულებულები 14:00 ნოადიბოუ 1 2-1 ნოუკშოტ კინგსი [1-0]
დასრულებულები 14:00 ჟუვენტუდე 1 1-1 ლაიეადენსე [0-0]
დასრულებულები 14:00 რატინგერი 4 1-2 კლევე 4 ( H2H )
დასრულებულები 14:00 CD Real San Andres 0-0 CD Cortulua ( H2H )
დასრულებულები 14:00 CD Real San Andres 1-1 CD Cortulua ( H2H )
დასრულებულები 14:00 ჰაფნარფიორდური 1 1-1 Grotta 1 ( H2H )
დასრულებულები 14:00 კარტახენა 0-2 ცსკა მოსკოვი 2 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 13:45 AZ (Amateur) Women 4-5 Zwolle (Amateur) Women
დასრულებულები 13:45 Hemgardarnas 0-0 დერბი
დასრულებულები 13:40 Milan (4х4) 6-2 Tottenham (4х4) ( H2H )
დასრულებულები 13:30 დიფერდანჯი 3-0 Metz XI 1 1 [2-0]
დასრულებულები 13:30 ტუს ოსდორფი 1 2-3 ალტონა 93 7 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 13:30 ენგერსი 3-1 ახრვეილერი ბკ
დასრულებულები 13:30 ჰენნეფი 3-0 Homburg-Numbrecht [2-0]
დასრულებულები 13:30 კეილანდენსე 1-2 Real Nucleo Bandeirante 2
დასრულებულები 13:30 დორენსე 3 1-1 კონფიანსა [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 13:30 ლეგარტო 1 1-0 Volta Redonda FC RJ 1 [0-0]
დასრულებულები 13:25 დონაუ 3-4 ბიზამბერგი [2-1]
დასრულებულები 13:20 Vitesse (Amateur) Women 4-3 Sparta (Amateur) Women
დასრულებულები 13:15 კრაი 3 1-2 ველბერტი 5 ( H2H )
დასრულებულები 13:00 ამერიკანო 2 1-2 Friburguense AC RJ 4 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 13:00 ნოვა იგუასუ 3 2-2 America FC RJ 3 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 13:00 მელილია კდ 1 2 0-1 ხაენი 1 ( H2H )
დასრულებულები 12:55 Feyenoord (Amateur) Women 2-1 Zwolle (Amateur) Women
დასრულებულები 12:30 Tottenham (4х4) 7-5 PSG (4х4) ( H2H )
დასრულებულები 12:30 ბიდვესტ უიტსი 2 2-2 Highlands Park FC 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 12:30 ნორშელანი 2 6-0 ჰორსენსი 2 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 12:25 Sparta (Amateur) Women 5-3 AZ (Amateur) Women
დასრულებულები 12:10 Tottenham (4х4) 6-6 Atletico (4х4) ( H2H )
დასრულებულები 12:10 Tallinna JK Legion U19 1 10-0 ლევადია (19) 2 [8-0]
დასრულებულები 12:10 შომბერკი 1-1 სკოცოვი ბ. [0-1]
დასრულებულები 12:00 ვაიცი 0-14 რაპიდი ll [0-7] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 ლებრინგი 1-2 ალერჰეილიგენი [0-0]
დასრულებულები 12:00 თაუნშიპ როლერზი 4-1 Tafic FC ( H2H )
დასრულებულები 12:00 დოქსა 1 1 1-1 AC Omonia Nicosia 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 AEK Larnaca 3 1-1 აელ ლიმასოლი 3 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 დუნაუივაროში 0-2 მტკ 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 პუშკაშ აკადემია 1 3-0 ბეკეშჩაბა 2 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 პაკსი 3 1-0 პეჩი 4 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 ზალაეგერსერი 2 5-1 ლიპოტი სკ 4 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 12:00 ჰალადაში 1 2-1 ჰონვედი 2 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 11:55 ალ-მესაიმირი 2-0 ალ ვააბი [1-0]
დასრულებულები 11:45 ალ ხარტუმი 2 1-0 ელ ფაშერი ჰ. [1-0]
დასრულებულები 11:40 ლიონ ტიმი (ახალ) 5-5 Wolfsburg team (Women)
დასრულებულები 11:30 ლუნდი 4 1-1 ავარტა 2 [0-0]
დასრულებულები 11:30 MOL Fehervar 1 1-0 უიპეშტი 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 11:30 პოლისე 1-1 კაედი [1-0]
დასრულებულები 11:25 Vitesse (Amateur) Women 6-5 Feyenoord (Amateur) Women
დასრულებულები 11:15 აეკი 3 4-0 პანაიტოლიკოსი 2 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 11:05 Jeddah Club 2 1-0 ალ-შოლა 1 ( H2H )
დასრულებულები 11:00 მკ ბრევერიესი 0-1 ბია მაუნტინი [0-1]
დასრულებულები 11:00 ნემანი 1 1 1-1 პანევეჟისი 2 4 [1-0]
დასრულებულები 11:00 რუხი 0-6 რუხ ჰოჟუვი 2 [0-3] ( H2H )
დასრულებულები 11:00 აკროპოლისი 3-0 აიკი [0-0]
დასრულებულები 11:00 ალ-ანსარ მედინა 2 0-2 Najran SC 3 ( H2H )
დასრულებულები 10:30 ფილადელფია 1 2-3 დალასი 1 ( H2H )
დასრულებულები 10:20 ასანე 1 4-0 ეიგარდენი [1-0]
დასრულებულები 10:15 AS Roma Viareggio Team 2-3 JUVENTUS FC ( H2H )
დასრულებულები 10:10 Roma U19 (Women) 1 3 2-3 იუვენტუსი 19 (ქალ) [0-3]
დასრულებულები 10:00 ტამეკა (19) 4-0 ფლორა (19) [3-0]
დასრულებულები 10:00 ას ოტრ 0-0 Gbohloe-su 4 [0-0]
დასრულებულები 10:00 Eleven Wonders FC 2 1-1 Sogakope Wafa 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 Apollon Limassol 2 2-0 Ethnikos Achnas FC 3 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 აშანტი გოლდი 2 1-0 Dreams FC 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 ინტერ ალიესი 1 1-2 Medeama SC 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 ელმინა შარკსი 1 1-0 Ebusua Dwarfs 3 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 Aduana Stars 1-0 ასანტე კოტოკო [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 Karela United FC 0-0 Hearts of Oak [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 10:00 ენიმბა 2-0 კვარა იუნ. ( H2H )
დასრულებულები 10:00 Al Mokawloon Al Arab 4-0 ალ-მარსი ( H2H )
დასრულებულები 10:00 მიოლდე 1-0 როსტოვი 1 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 09:45 Muaither SC 1 1-2 Al Kharitiyat 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 09:45 ლუსაილი 3-1 ალ-მარხია [3-0]
დასრულებულები 09:30 ბრეზიცე 1 1-2 ლუჩკო 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 09:30 ისტრა 5 3-2 როლტეკ დობი 2 [0-2]
დასრულებულები 09:25 აკადემია 2-8 ზვეზდა პერმი [2-2]
დასრულებულები 09:05 რეალ ტიმი 3-4 ლივერპულ ტიმი ( H2H )
დასრულებულები 09:00 სმოლ ტაუნი 0-2 Freeport [0-1]
დასრულებულები 09:00 იუნიონ დუალა 1 3-0 Panthere Sportive 1 3 ( H2H )
დასრულებულები 09:00 Shabab Al Amari 1 2-0 Shabab Al Khaleel 1 2 ( H2H )
დასრულებულები 09:00 ჯამშედპური 0-5 გოა 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 09:00 ლოუმი 2-1 იანგ სპორტსი 2 ( H2H )
დასრულებულები 09:00 ფორტუნა მფოუ 3 1-0 ტონერი 2 ( H2H )
დასრულებულები 08:35 ვრშაცი 1-2 საკულე ბ. [1-1]
დასრულებულები 08:30 დრიტა 4-2 ტრეპჩა მიტროვიცა 1 [0-1]
დასრულებულები 08:30 ბორჩა 2-2 სინჯელიჩ ბელგრადი [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 08:30 პროლინი 2 3-1 Bul FC 1 ( H2H )
დასრულებულები 08:30 Kyetume FC 3 4-3 Mbarara FC 1 ( H2H )
დასრულებულები 08:30 იუვენტუსი (19) 1 2-2 ACF Fiorentina 4 ( H2H )
დასრულებულები 08:15 პსვ (მოყ) 4-4 ვიტესი (მოყ)
დასრულებულები 08:10 ალ ეინ ალ-ატავლა 2 4-0 Al Jeel 4 ( H2H )
დასრულებულები 08:00 1 მაისი რუმა 0-1 ბრატსტო [0-0]
დასრულებულები 08:00 ბორაცი 1-0 FK Sloboda Uzice 3 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 08:00 ალიანსი 1 4-1 Mwadui FC ( H2H )
დასრულებულები 08:00 CA Bizertin 3 0-2 ესპერანს ტუნისი [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 08:00 რომა (20) 1 4 3-1 ვერონა (19) 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 08:00 Velazerimi 77 1 2-0 ვარდარი ფორინო 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 08:00 Ndanda FC 3 1-1 აზამი ( H2H )
დასრულებულები 08:00 ზანაკო 3 2-1 რედ ეროუსი ( H2H )
დასრულებულები 08:00 ვილა 4 1-0 ონდუპარაკა ( H2H )
დასრულებულები 07:55 მეტალაცი 1 4-0 რადნიჩკი [2-0]
დასრულებულები 07:45 სამპინონი 1 0-3 ნკ ნაფტა 1 1 [0-0]
დასრულებულები 07:45 საფრანგეთი (4x4) 1-2 რუსეთი (4x4)
დასრულებულები 07:40 Al Kawkab 0-0 ალ-ბუკაირიახი 3 ( H2H )
დასრულებულები 07:30 ნივა ვინიცა 5-2 ეპიცენტრი [2-1]
დასრულებულები 07:30 ჩელსი ტიმი 5-4 რეალ ტიმი ( H2H )
დასრულებულები 07:30 ბეიცზინი+ 4-3 ოსაკა+
დასრულებულები 07:30 Eastern District 0-0 Wing Yee Ft ( H2H )
დასრულებულები 07:30 EMS Sejnane 1-0 Jeunesse Tebourba ( H2H )
დასრულებულები 07:00 სშორ ზვეზდა პერმი 4-0 ილპარი [3-0]
დასრულებულები 07:00 ალ-ჯეში 3 1-0 ალ-ვაჰდა [0-0]
დასრულებულები 07:00 ვატბახი 3-0 ალ იტიჰადი 1 [1-0]
დასრულებულები 07:00 ტიგრე II 0-1 ატლანტა ll [0-1]
დასრულებულები 07:00 ვისოჩინა 1 3-0 სპარტა პრაღა II [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 07:00 რუბინი 2 2-3 კაირატ ალმატი 2 [0-3]
დასრულებულები 07:00 Canon Sportife Yaounde 3 4-2 დრაგონი 2 ( H2H )
დასრულებულები 07:00 ფოვუ ბამი 3 0-0 ბამბოუტოსი 1 ( H2H )
დასრულებულები 07:00 III. კერულეტი ტუე უპე 1 2 0-2 დოროგი 6 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 07:00 ტიკვესი 2 4-0 პიტუ გული [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 07:00 ვარნსდორფი 1-0 სლოვან ველვარი [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 07:00 ბასკა 2 5-3 ინჯია [3-1] ( H2H )
დასრულებულები 07:00 ნივა ვინიცა 5-2 Epicentr Dunaivtsi [2-1]
დასრულებულები 07:00 სფინტულ ჯორჯი 2-1 შერიფი ( H2H )
დასრულებულები 07:00 სმედერევო 2 4-3 FK Radnicki Sombor 2 [1-2]
დასრულებულები 07:00 FC Floresti 0-4 პეტროკაბი ( H2H )
დასრულებულები 07:00 FK Septemvri Simitli - FK CSKA 1948 II
დასრულებულები 06:50 ბორუსია (მოყ) 3-2 შალკე (მოყ)
დასრულებულები 06:50 პსვ (მოყ) 1-3 ფეინორდი (მოყ)
დასრულებულები 06:50 ცსკა 1948 II სოფია 0-1 FK Septemvri Simitli 1 [0-0]
დასრულებულები 06:45 ჩელსი ტიმი 2-3 ლივერპულ ტიმი ( H2H )
დასრულებულები 06:35 არგენტინა (4x4) 3-4 რუსეთი (4x4)
დასრულებულები 06:30 ტრაქტორი 4-1 Sanat Mes Kerman FC 1 ( H2H )
დასრულებულები 06:30 Churchill Brothers SC 2 2-1 რეალ კაშმირი 3 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 06:20 ვიტესი (მოყ) 3-2 აიაქსი (მოყ)
დასრულებულები 06:15 იანგ ლაიონსი 2 1-1 ბალესტიერი 2 [1-1] ( H2H )
დასრულებულები 06:10 რეალ ტიმი 9-6 ბარსელონა ტიმი ( H2H )
დასრულებულები 06:05 ოგრიდი 4-1 რადნიკი მ. [2-1]
დასრულებულები 06:00 ფსკოვი-747 1 1 1-0 იადრო [1-0]
დასრულებულები 06:00 უნირია 0-2 კსმ ფოკსანი 1 [0-0]
დასრულებულები 06:00 Kremin Kremenchuk - გორნიაკ რუდი ( H2H )
დასრულებულები 06:00 ზაგლებე II 1 0-1 ტიხი 2
დასრულებულები 06:00 ტორპედო 2-2 კოლხეთი-1913 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 06:00 ოგრიდი 4-1 FK Mladi Radnik 3 [2-1]
დასრულებულები 06:00 კრისტიანსუნდი 2 0-3 ბრატვაგი ( H2H )
დასრულებულები 06:00 მაზია 2-1 ისტ ბენგალი ( H2H )
დასრულებულები 05:55 ბორუსია (4х4) 3-7 იუვენტუსი (4х4) ( H2H )
დასრულებულები 05:55 კოლხეთი-1913 2-2 ტორპედო [0-2] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Tokatspor 0-2 Yeni Orduspor Kulubu [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Baskent Akademi FK 4 2-1 Yeni Corumspor AS 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Kardemir Karabukspor 3-0 ელაზიგსპორი ( H2H )
დასრულებულები 05:30 1922 Konyaspor 3-3 მანისა [3-3] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 ბოდრუმსპორი 1-0 Bayburt Grup Ozel Idare Genclik Ve Spor 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Hacettepe SK 3 1-0 ზონგულდაკ კომურსპორი 1 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 სამსუნსპორი 3-0 Amed Sportif Faaliyetler 2 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 AS Sariyer 2 4-0 Kirklarelispor 1 [2-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Nigde Anadolu FK 2-3 ტუზლასპორი [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Manisaspor 1 0-4 კანკაია [0-4] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 მარინოსი 4-0 სიდნეი 2 [3-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 სუვონი 1 0-1 კობე [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Tokatspor 0-0 Orduspor
დასრულებულები 05:30 სომასპორი 2 0-0 Nazilli Belediyespor 3 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 ოსმანიესპორი 1-0 გოლკუკსპორი [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Fethiyespor 1 1-1 ჯიზრესპორი 3 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 კემერსპორი 2003 1 1-2 Karsiyaka 2 [1-2] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 პაიასპორი 3 0-0 Turgutluspor 2 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 Esenler Erokspor 1 2-0 კოზან ბელედიესპორი 2 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:30 ხიმკი- მ 1 2-6 რიაზანი 2 ( H2H )
დასრულებულები 05:25 მილატი 5-5 რსფ [0-4]
დასრულებულები 05:25 კონიასპორი 1922 3 3-3 მანისა 1 [3-3] ( H2H )
დასრულებულები 05:25 ბეიცზინი+ 4-2 შანხაი+
დასრულებულები 05:25 Catalcaspor 3 3-2 სი გრუპ ბუკა 4 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:20 პსვ (მოყ) 2-3 აიაქსი (მოყ)
დასრულებულები 05:00 გოროდეია 2 1-1 რიტერიაი 2 [0-1]
დასრულებულები 05:00 სატუნ იუნ. (19) 0-1 ჩონბური (19) [0-0]
დასრულებულები 05:00 კსა სტიაუა 1 3-0 ტუნარი 1 [1-0]
დასრულებულები 05:00 ჰეკიმოგლუ ტრაბზონი 4 2-0 Sancaktepe FK 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 Sivas Belediye Spor 3 1-1 Sakaryaspor 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 სლავია პრაღა (19) 5-1 FC Pardubice U19 1 ( H2H )
დასრულებულები 05:00 ემრასპორი 5 1-1 Silivrispor 2 [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 Sanliurfaspor 0-1 Inegolspor [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 Hekimoglu Trabzon 4 2-0 Sancaktepe FK 1 [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 Gumushanespor 1-0 აფეტ აფენსპორი [1-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 Pazarspor 2-3 Muglaspor [1-2] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 აგრი 1970 სპორი 0-2 Ofspor [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 05:00 ვისლა 2-2 სუვალკი [0-0]
დასრულებულები 05:00 პეტრჟალკა 1-3 ზბროიოვკა [1-2] ( H2H )
დასრულებულები 04:30 მერანი თბილისი 0-2 მერანი [0-0] ( H2H )
დასრულებულები 04:25 პრიკამიე 1-4 უფა II 2 [0-2]
დასრულებულები 04:00 დუმბრავიტა 2-1 გხიროდა 2 [2-0]
დასრულებულები 04:00 Barcelona (2x2) 6-4 Real (2x2)
დასრულებულები 04:00 ჩერნომორეცი ll 1 5 3-1 სეგედკა [1-0]
დასრულებულები 04:00 ტამბოვი (ახალ) 2 1-2 კალუგა 1 [0-1]
დასრულებულები 04:00 ინტერი 1-3 ზნამია ნოგინსკი 1 [0-2]
დასრულებულები 04:00 ზიმბრუ 1 5-0 მილსამი 3 ( H2H )
დასრულებულები 03:55 France+ 5-5 Spain+
დასრულებულები 03:55 ისპე (21) 4-0 მავიავადი (21) [3-0]
დასრულებულები 03:55 ბალოტეშტი 1 2-3 მოსტისტა ულმუ [1-1]
დასრულებულები 03:40 არსენალი (მოყ) 4-1 ზენიტი (მოყ) ( H2H )
დასრულებულები 03:40 Liverpool (2x2) 7-8 Barcelona (2x2)
დასრულებულები 03:30 კინგსტონ სიტი 3-3 ნორსკოტ სიტი 1 [0-1] ( H2H )
დასრულებულები 03:20 ჩელსი (4х4) 7-6 ლივერპული (4х4)
დასრულებულები 03:15 Chelsea (2x2) 6-5 Liverpool (2x2)
დასრულებულები 03:15 ვენლო 3-3 ჰერენვენი (მოყ)
დასრულებულები 03:05 ბავარია (მოყ) 5-3 შალკე (მოყ)
დასრულებულები 03:00 ენერგეტიკი-ბგუ 1 4-0 სმორგონი 1 [4-0] ( H2H )
დასრულებულები 03:00 იტალია (4х4) 3-2 გერმანია (4х4)
დასრულებულები 03:00 ლერნაინ არჩახი 1 2-3 ანი [1-2] ( H2H )
დასრულებულები 03:00 კახკონგი 0-0 კამპოტი
დასრულებულები 02:55 პრეასიხანუკი 0-2 კეპი [0-1]
დასრულებულები 02:55 კანდალი 0-0 ტაკეო [0-0]
დასრულებულები 02:55 Chelsea (2x2) 2-4 Barcelona (2x2)
დასრულებულები 02:55 Germany+ 4-2 Colombia+
დასრულებულები 02:50 აზ (მოყ) 3-1 დენ ჰააგი (მოყ)
დასრულებულები 02:25 პორტუგალია (4х4) 2-2 ბელგია (4х4)
დასრულებულები 02:20 ტვენტე (მოყ) 3-5 ვენლო
დასრულებულები 02:00 ზენიტი 0-4 ზვეზდა სტ. პეტერ. 3 [0-2]
დასრულებულები 01:55 ჩელსი (4х4) 3-4 ბარსელონა (4х4)
დასრულებულები 01:55 France+ 5-6 Germany+
დასრულებულები 01:45 აზ (მოყ) 4-3 ჰერენვენი (მოყ)
დასრულებულები 01:30 Leicester (2x2) 6-8 Roma (2x2)
დასრულებულები 01:15 ვენლო 1-1 დენ ჰააგი (მოყ)
დასრულებულები 00:55 სან პაულო+ 5-2 ფლამენგო+
დასრულებულები 00:55 Porto (2x2) 10-4 Roma (2x2)
დასრულებულები 00:40 რეალი (4х4) 5-1 ჩელსი (4х4)
დასრულებულები 00:35 შალკე (მოყ) 3-0 ვერდერი (მოყ)
დასრულებულები 00:35 ცსკა (მოყ) 4-3 სპარტაკი (მოყ)
დასრულებულები 00:25 იტალია (4х4) 1-1 ბელგია (4х4)
დასრულებულები 00:25 Man United (2x2) 5-3 Porto (2x2)
დასრულებულები 00:20 Leicester (2x2) 7-9 Porto (2x2)
დასრულებულები 00:15 ვენლო 2-1 აზ (მოყ)
დასრულებულები 00:00 ბარსელონა (4х4) 2-0 რეალი (4х4)
დასრულებულები 00:00 ურალი (მოყ) 0-6 დინამო (მოყ)
დასრულებულები 00:00 ჰინგხენე 2-2 Hekari United FC
საკონტაქტო ინფორმაცია