13th July 11:33pm (GMT-5)

Livescore კალენდარი დღეს

დასრულებულები 22:25 პსჟ (5x5) 6-7 ბავარია (5x5) ( პროგნოზი )
დასრულებულები 22:21 Flame+ 1-3 Sunrise+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 22:05 დაჩნიკი 5-7 დიავოლი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 22:02 Indigo+ 2-5 Viper+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 21:40 დროზდი 5-6 სვიატიე ( პროგნოზი )
დასრულებულები 21:26 Indigo+ 1-1 Flame+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 21:15 სოროკი 6-7 დაჩნიკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 20:50 დიავოლი 6-8 დროზდი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 20:25 სოროკი 5-3 სვიატიე ( პროგნოზი )
დასრულებულები 20:15 Sunrise+ 5-4 Indigo+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 20:00 დროზდი 7-6 დაჩნიკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 19:38 ალფა+ 4-3 ზნამია+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 19:35 დიავოლი 5-5 სვიატიე ( პროგნოზი )
დასრულებულები 19:10 დროზდი 5-5 სოროკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 18:45 სვიატიე 7-6 დაჩნიკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 18:38 VTA Brest 5-9 Mad Devils Brest ( პროგნოზი )
დასრულებულები 18:20 დიავოლი 5-3 სოროკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 18:15 Mad Devils Brest 7-3 მიქსი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 17:47 ნივა ბრესტი 6-9 VTA Brest ( პროგნოზი )
დასრულებულები 17:17 Barcelona+ 4-4 Spartak+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 16:57 Zenit+ 6-7 Ajax+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 16:18 Zenit+ 5-8 Spartak+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 16:15 კამბრიცი 8-4 დრაკონი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 16:00 გრანადა 2 1-2 რეალი 2 [0-2] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:45 Lautaro Martinez 0-0 ბელოტი ა. ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:45 ელჩე 3 2-0 ალბასეტე 1 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:45 ინტერი 5 3-1 ტორინო 3 [0-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:37 Ajax+ 3-5 Spartak+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:30 შეიკერი 3-6 კამბრიცი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:20 სოფიტი 1-10 Makronstor Minsk [1-4] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:20 Tornado Minsk 3-2 ბეზგრიმა [2-2] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:15 ვალიური 4 0-0 სტიერნენი 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:10 რეალი+ 2-2 ლივერპული+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:10 დრაკონი 4-7 იასტრები ( პროგნოზი )
დასრულებულები 15:00 ლივორნო 1 1 0-1 სპეცია 1 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 ტრაპანი 1 2-0 ბენევენტო 4 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 კროტონე 1 1-0 პორდენონე 3 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 ვენეცია 1 5 1-1 Delfino Pescara 1936 1 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 ენტელა 2 1-1 პიზა 3 [0-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 ასკოლი 5 1-0 ემპოლი 2 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 15:00 კრემონეზე 1 1-0 კიევო 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:55 ვენეცია 1 5 1-1 პესკარა 1 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:50 რეჯანა 1919 2 0-0 პოტენზა 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:45 ლოს არბიტროს B 3-0 PKV Stars [1-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 14:45 Reggio Audace FC 2 0-0 პოტენზა 2 [0-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 14:35 უროჟაინაია 3-5 ტერასა [2-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 14:30 ოქსფორდი 1 1-2 უიკომბი 1 [0-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:30 კარპი 1 1-2 ნოვარა 3 [0-2] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:30 ბარი 2 1-1 ტერნანა 1 4 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:25 Uruchie Minsk 1 1 4-7 სტროიტელი-2 [1-4] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 14:25 Atletico (4х4) 3-5 Paris Saint-Germain (4х4) ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:00 პოდგორიცა 0-0 რუდარ პლევლია ( H2H )
დასრულებულები 14:00 Fredrikstad FK 2 0-0 მენდალენი II ( H2H )
დასრულებულები 14:00 აკურეირი 3 1-1 ფიოლნირი 1 [1-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:00 მარიტიმუ 0-0 რიო ავე 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:00 ზეტა 0-0 გრბალი ( H2H )
დასრულებულები 14:00 პეტროვაცი 0-0 სუტესკა ( H2H )
დასრულებულები 14:00 ბუდუჩნოსტი 0-0 ტიტოგრადი ( H2H )
დასრულებულები 14:00 დენიზლისპორი 2-1 Trabzonspor 3 [0-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 14:00 კომი 0-0 ისკრა ( H2H )
დასრულებულები 13:45 Santi Cazorla 0-0 Mikel Oyarzabal ( პროგნოზი )
დასრულებულები 13:40 იასტრები 6-7 შეიკერი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 13:30 იაგუარსი 2-2 Sokol Brezina 1 [0-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 13:30 ალავესი 4 0-0 ხეტაფე 2 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:30 კლუჟი 1 2-0 გაზ მეთანი 3 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:30 ხიხონი 2 2-1 მალაგა 1 [2-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:30 ალმერია 2 3-2 რაიო 3 [3-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:15 მზკტ მინსკი 3-0 Los Amigos 1 2 [1-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 13:10 Atletico (4х4) 7-2 მილანი (4х4) ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 ნორბი 1-1 აკროპოლისი 1 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 დალკურდი 1 2 1-1 იოსტერი 1 [1-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 ტრელებორგი 2-0 გაისი 2 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 რაუფოსი II 0-0 კონგსვინგერი ll ( H2H )
დასრულებულები 13:00 კალმარი 2 1-2 ელფსბორგი 5 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 FC Puch 0-4 ზალცბურგერი 1914 [0-2] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 ჰობრო 1-2 ლუნგბუ [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 13:00 სუდუვა II 1-2 ეკრანასი [1-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 13:00 კაუკაია 0-3 უნიკლინიკი ( H2H )
დასრულებულები 12:15 ლესხოზი 1-2 Bobruisk Bobr Wid Army [0-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 12:05 ზლატიბორი 0-0 რადი 1 3 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 ბჰტ 2-3 ლტ მინსკი [1-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 12:00 ჰამ-კამი 1 3-4 ეიგარდენი 1 [1-2] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 კფუმ 2 2-1 რაუფოსი 6 [1-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 სუმგაითი 0-0 ყარაბახი ( H2H )
დასრულებულები 12:00 გრორუდი 1 3-1 სოგნდალი 2 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 ვიკინგი II 0-0 სტარტი II ( H2H )
დასრულებულები 12:00 ტრომსო 1 1-0 სტრომენი 1 3 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 ასანე 1 0-3 რანჰეიმი 2 [0-2] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 ელგავა 4 1-2 ვალმიერა 4 [1-1] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 12:00 გაბალა 0-0 ზირა ( H2H )
დასრულებულები 11:30 ფლეკეროი 2 4-0 ოდი II 1 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 11:25 ბროდიაგი 3-9 პუშკარი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 11:05 ტეპლოვიე სეტი 2-5 Bizon Kemerovo [1-3] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 11:05 Hiprom 1 6-2 Ford-GM Service [2-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 11:00 ალიანსი 1-6 Legpromrazvitie [0-2] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 11:00 აკს სეპსი 2 2-0 კინდია 1 4 [1-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 11:00 პახტაკორი 1 2-2 აგმკ ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 11:00 ვუშტრია 1-3 ფერიზაი ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 10:40 პროლეტერი 1 0-0 სლოგა 1 [0-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:40 ორლი 3-5 ბროდიაგი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:30 ჩაიკა 5 3-3 ალანია 3 [2-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:15 გორნიაკი 4-5 პუშკარი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:11 შანხაი+ 1-0 ტოკიო+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:05 რაისე ოფ რისე 1-1 არმადა [0-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:00 ალ იტიჰადი 3 0-0 ალ-ჯეში 1 [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 10:00 ალ-ტალია 0-4 ვატბახი [0-2] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:00 შუქურა 1 3-0 ზუგდიდი 3 ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 10:00 ვალერენგა II 1-0 ფლოია [0-0] ( პროგნოზი H2H )
დასრულებულები 10:00 ალ-ფუტოვა 1-6 ტიშრინი [1-2] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 10:00 ალ-კარამა 0-0 ალ-ვაჰდა [0-0] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 09:55 ჰოტინი 3-0 ალ-სახელი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 09:53 ბეიცზინი+ 2-2 ოსაკა+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 09:40 ეგვიპტე + 3-1 ტუნისი + ( პროგნოზი )
დასრულებულები 07:30 იუჟანე 5-3 ზებრი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 07:05 გრიფი 4-7 ვოლკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:45 ფიალკი 6-6 იუჟანე ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:20 ზებრი 2-7 გრიფი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:15 ბატე (19) 1-3 ვიტებსკი (19) [0-1] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:10 ანგოლა + 3-3 ტუნისი + ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:00 ფიალკი 5-5 ვოლკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 06:00 ფფსა ნტც II (ქალ) 0-5 Salisbury Inter [0-2] ( პროგნოზი )
დასრულებულები 05:40 გრიფი 4-6 იუჟანე ( პროგნოზი )
დასრულებულები 05:22 Spain+ 1-3 France+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 05:12 ზებრი 3-7 ვოლკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 04:55 გრიფი 4-3 ფიალკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 04:42 Germany+ 1-2 France+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 04:20 Merseyside 10-11 Red Munich ( პროგნოზი )
დასრულებულები 04:15 ზებრი 4-7 ფიალკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:50 რეალი (4х4) 4-5 ჩელსი (4х4) ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:45 BVB 10-11 Blue London ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:30 ტვენტე (მოყ) 2-1 ვენლო ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:15 პავლინი 7-6 კლინკი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:15 პსჟ+ 2-1 იუვენტუსი+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:10 ტიტან მინსკი 2-4 Kings Minsk ( პროგნოზი )
დასრულებულები 03:00 რომა+ 1-4 დორუსია დ+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 02:30 გონჩარი 9-4 პავლინი ( პროგნოზი )
დასრულებულები 02:25 ჩილე+ 2-2 არგენტინა+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 02:20 Blue London 10-11 Merseyside ( პროგნოზი )
დასრულებულები 01:35 BVB 7-12 Red Munich ( პროგნოზი )
დასრულებულები 01:30 ვენლო 1-2 აზ (მოყ) ( პროგნოზი )
დასრულებულები 00:45 Blue London 11-12 Red Munich ( პროგნოზი )
დასრულებულები 00:39 გრემიო+ 1-1 სან პაულო+ ( პროგნოზი )
დასრულებულები 00:05 Merseyside 11-7 BVB ( პროგნოზი )
დასრულებულები 00:00 ბავარია (5x5) 5-4 პსჟ (5x5) ( პროგნოზი )
საკონტაქტო ინფორმაცია