24th October 9:56am (GMT-6)

Football Scores

ᲘᲪᲮᲝᲕᲠᲔ
ᲛᲮᲝᲚᲝᲓ ᲠᲔᲖᲣᲚᲢᲐᲢᲘ
ᲓᲐᲒᲔᲒᲛᲘᲚᲔᲑᲘ
ᲓᲐᲡᲠᲣᲚᲔᲑᲣᲚᲔᲑᲘ
დასრულებულები 09:40 ბარსელონა (Kodak) 0-2 Liverpool (Plevis)
დასრულებულები 09:30 Bayern Munich (Vaniok20) 0-2 ბარსელონა (Kodak)
დასრულებულები 09:30 Belgium (Ever) 2-0 Germany (NixTape)
დასრულებულები 09:30 Netherlands (Void) 0-2 France (Stig)
დასრულებულები 09:15 Netherlands (Void) 1-0 Germany (NixTape)
დასრულებულები 09:15 SHEMYAKIN ONZE (PSG) 2-4 Fints (FIN)
დასრულებულები 09:15 France (Stig) 3-0 Brazil (Miller)
დასრულებულები 09:05 Lyon (OLD) 1-3 CATALONIA FC (CFC)
დასრულებულები 09:05 მილანი (ACL) 6-5 ინტერი (ACL)
დასრულებულები 09:00 Milan (slezaintima) 1-1 ნაპოლი (Kodak)
დასრულებულები 09:00 Bayer 04 Leverkusen (Vaniok20) 0-2 Arsenal London (Plevis)
დასრულებულები 09:00 Brazil (Miller) 1-4 Germany (NixTape)
დასრულებულები 09:00 Belgium (Ever) 1-2 Netherlands (Void)
დასრულებულები 09:00 ფარმი ბ.მ. 0-0 ბიდეფორდი
დასრულებულები 08:55 ბენფიკა 1-1 Porto
დასრულებულები 08:45 Brazil (Miller) 1-1 Netherlands (Void)
დასრულებულები 08:45 Belgium (Ever) 2-3 France (Stig)
დასრულებულები 08:40 SHEMYAKIN ONZE (PSG) 3-0 OWNED (OWN)
დასრულებულები 08:40 რუსეთი (3x3) 8-11 ყაზახეთი (3х3)
დასრულებულები 08:30 Switzerland (Dragonborn) 0-2 Denmark (CarlWhizzer)
დასრულებულები 08:30 კრიკვენიცა 0-0 რუდარი
დასრულებულები 08:30 Leicester City (Bombi1t0) 1-2 Arsenal London (Plevis)
დასრულებულები 08:30 Arsenal London (Plevis) 0-1 Milan (slezaintima)
დასრულებულები 08:30 ნაპოლი (Kodak) 1-2 Leicester City (Bombi1t0)
დასრულებულები 08:30 Milan (slezaintima) 0-0 Bayer 04 Leverkusen (Vaniok20)
დასრულებულები 08:20 Shanghai SIPG 2-3 გალათასარაი
დასრულებულები 08:15 სოლინი 0-1 დუბრავა
დასრულებულები 08:15 რუდესი 1-0 ციბალია
დასრულებულები 08:15 კუსტოსია 0-0 მედიმურიე
დასრულებულები 08:15 Bayer 04 Leverkusen (Vaniok20) 3-0 Leicester City (Bombi1t0)
დასრულებულები 08:15 Russia (Olom) 1-2 Poland (Skripp)
დასრულებულები 08:15 Arsenal London (Plevis) 2-1 ნაპოლი (Kodak)
დასრულებულები 08:00 ვერტუ (19) 0-4 რენი (19)
დასრულებულები 08:00 მეტალურგი 7-0 მეტალურგი
დასრულებულები 08:00 ვენდსისელი 0-1 კიოგე
დასრულებულები 08:00 ვისლა 3-0 პოდბესკიზე
დასრულებულები 08:00 ნკპ პოდჰალე 1-2 ზამოსცი ჰ.
დასრულებულები 08:00 კანი 1-0 გენგამი
დასრულებულები 08:00 ჰაკენი 2-2 მიალბი
დასრულებულები 08:00 იურგორდენი 4-0 სირიუსი
დასრულებულები 08:00 არგირი 2-3 ტორსჰავნი
დასრულებულები 08:00 ატალანტა 1-3 სამპდორია
დასრულებულები 08:00 ნაპოლი (Kodak) 1-1 Bayer 04 Leverkusen (Vaniok20)
დასრულებულები 08:00 Leicester City (Bombi1t0) 0-0 Milan (slezaintima)
დასრულებულები 08:00 ნერეტვა 2-0 უსკოკი
დასრულებულები 08:00 ნკ ტრესნიევკა 5-6 ნკ ბისტა
დასრულებულები 08:00 ვრაპჩე 1-4 იარუნი
დასრულებულები 08:00 დუგო სელო 4-0 ვრბოვეცი
დასრულებულები 08:00 ზაგორა 4-0 ბლატო ზ.
დასრულებულები 08:00 ნასკი 0-0 გრანიჩარი
დასრულებულები 08:00 რანონგი 2-1 ლამპანგი
დასრულებულები 08:00 ეუგენდორფი 0-0 ჰალვანგი
დასრულებულები 08:00 ლაციო (19) 0-4 რომა (19)
დასრულებულები 08:00 კარპი 0-0 ჩეზენა
დასრულებულები 08:00 ხორიჩონი 0-0 დოიკჩროიცი
დასრულებულები 07:50 მილანი (ACL) 7-8 ვალენსია (ACL)
დასრულებულები 07:50 ბელორუსია (3х3) 8-6 რუსეთი (3x3)
დასრულებულები 07:45 ლივერპული 5-2 Shanghai SIPG
დასრულებულები 07:45 მტკ 1-1 ვარდა
დასრულებულები 07:40 კადინო 3-0 გოსტივარი
დასრულებულები 07:30 ტიკვესი 3-0 სასა
დასრულებულები 07:30 ოშმიანი 0-0 ქიმიკი
დასრულებულები 07:30 სკოპე 1-0 კორაბი
დასრულებულები 07:30 Russia (Olom) 2-0 Denmark (CarlWhizzer)
დასრულებულები 07:30 ზვეზდა 0-0 ნკ იგმანი
დასრულებულები 07:30 პოლონია ნისა 0-0 პიასტი
დასრულებულები 07:30 სლოგა 1-1 ჟელეზნიჩარი
დასრულებულები 07:30 მედზი II 2-1 გორნიკ ზაბრე II
დასრულებულები 07:30 რადნიჩკი 1-1 იაგოდინა
დასრულებულები 07:30 ორაშე 0-0 ვის სიმ-ბაუ
დასრულებულები 07:30 შტუტგარტი ll 2-2 ოფენბახი
დასრულებულები 07:30 ედინსტვო 0-0 NK Posusje
დასრულებულები 07:30 სუტესკა 2-0 ედინსტვო
დასრულებულები 07:30 მოდრიჩა 0-0 FK Leotar Trebinje
დასრულებულები 07:30 ზვეზდა 09 0-0 FK Borac Kozarska Dubica
დასრულებულები 07:30 FK Sloboda Novi Grad 0-0 FK Podrinje
დასრულებულები 07:30 რუდარი 0-0 კოზარა
დასრულებულები 07:30 სლავიჯა 0-0 დობოი ს.
დასრულებულები 07:30 ტუზლა სიტი 1-1 შიროკი
დასრულებულები 07:30 ჩიტადელა (19) 0-3 ვერონა (19)
დასრულებულები 07:30 Im Not Over (PNZ) 2-2 Newton Heath (NHT)
დასრულებულები 07:30 Xalinho FC (XAL) 1-2 EZ1D 11 (EZ1)
დასრულებულები 07:30 ცსკა სოფია (19) 2-0 მონტანა (19)
დასრულებულები 07:30 სოგდიანა 1-0 ნავბაჰორი
დასრულებულები 07:30 პორდენონე (19) 2-0 ვენეცია (19)
დასრულებულები 07:30 პესკარა (19) 0-0 ფროსინონე (19)
დასრულებულები 07:30 კრემონსე (19) 0-0 ბრეშია (19)
დასრულებულები 07:30 შკული 1-0 სილეკსი
დასრულებულები 07:30 ორხუსი 2-2 ტისტედი
დასრულებულები 07:30 ოსოგოვო 0-0 პლაკოვიჩა
დასრულებულები 07:30 ველაზერიმი 77 0-0 დრიტა
დასრულებულები 07:30 ოგრიდი 1-0 ლაბუნიშტა
დასრულებულები 07:30 ლატინა 0-0 ტორესი
დასრულებულები 07:30 კიევო ვერონა (19) 0-0 პარმა (19)
დასრულებულები 07:25 ფოტო ჰიგიენა 1-5 პოლონია
დასრულებულები 07:25 გვარეკი 5-0 პოლონია-სტალი
დასრულებულები 07:25 არსენალი (ACL) 7-7 ინტერი (ACL)
დასრულებულები 07:15 სკრა 1-0 კატოვიცე
დასრულებულები 07:15 Benfica (Kit) 1-1 Real Sociedad (Oolancer)
დასრულებულები 07:15 Villarreal (Carlwhizzer) 3-0 Milan (Dragonborn)
დასრულებულები 07:15 ჰანოი TT 2-1 ბინ დუონგი
დასრულებულები 07:10 კილმესი 0-0 ესტუდიანტესი
დასრულებულები 07:10 რბ ლეიპციგი 1-3 სიტი
დასრულებულები 07:05 ვაშაში (19) 0-0 დებრეცენი (19)
დასრულებულები 07:00 რაპიდი II 0-1 კსა სტიაუა
დასრულებულები 07:00 კრაიგი 4-0 კოტმანსდორფი
დასრულებულები 07:00 ეკსილსმინი 2-1 უტსიკტენი
დასრულებულები 07:00 ორადია 1-0 კსკ სანმარტინი
დასრულებულები 07:00 ოფკ 4-0 კოზარა ბვს
დასრულებულები 07:00 მორავა 1-3 პპტ ტრსტენიკი
დასრულებულები 07:00 ბაჩკა 1901 2-1 ბეცეი
დასრულებულები 07:00 ორჰუსი II 0-0 ნორესუნდბი
დასრულებულები 07:00 ჰარლევი 0-0 ოტერუპი
დასრულებულები 07:00 ოდერი 0-0 ბ-1913
დასრულებულები 07:00 მიდელფარტი 2-1 ჰოლსტერბო
დასრულებულები 07:00 იშოი 6-2 ფრემად ვალბიუ
დასრულებულები 07:00 ტორნბიუ ფფ 0-0 ავედორე
დასრულებულები 07:00 ფრედერიცია 2-1 სკივე
დასრულებულები 07:00 ალენი 1-1 ლიპსტადტი
დასრულებულები 07:00 ლოტე 0-0 შალკე ll
დასრულებულები 07:00 სალიუტი 3-3 ავანგარდი
დასრულებულები 07:00 ვფლ ჰალე 1896 2-0 მერსებურგი
დასრულებულები 07:00 ობერლაუტსიცზი 2-1 გრიმა
დასრულებულები 07:00 ორხუს ფრემადი 1-2 ბ-93
დასრულებულები 07:00 ნესბიუ 1-4 ფრემი
დასრულებულები 07:00 იამერბურგი 4-0 ჰოლბაეკი
დასრულებულები 07:00 რაიხენაუ 2-3 იმსტე
დასრულებულები 07:00 ლეგიონი 2-0 კალევი
დასრულებულები 07:00 სანდვიკენი 3-2 ფრეი
დასრულებულები 07:00 ბერგა 1-4 ბრომაპოიკარნა
დასრულებულები 07:00 ტაბი 0-3 ვასალუნდსი
დასრულებულები 07:00 კასელი 2-1 მაინცი ll
დასრულებულები 07:00 ჰომბურგი 6-1 აალენი
დასრულებულები 07:00 ელვერსბერგი 4-1 ვალდორფი
დასრულებულები 07:00 ალზენაუ 1-3 შტეინბაჰი
დასრულებულები 07:00 ულმი 1846 3-0 ბალინგენი
დასრულებულები 07:00 FC Giessen 1-2 ჰოფენჰაიმი ll
დასრულებულები 07:00 მეჟკო გნეჟნო 0-0 კონინი გ.
დასრულებულები 07:00 კარლსკრონა 1-2 მოტალა
დასრულებულები 07:00 უნია 0-0 ჩემიკ პოლიცე
დასრულებულები 07:00 ბონერი 1-2 პროისენი
დასრულებულები 07:00 სტრომენი 3-2 რაუფოსი
დასრულებულები 07:00 ასანე 1-1 კფუმ
დასრულებულები 07:00 ეკსელსიორი 0-0 ნორდვეიკი
დასრულებულები 07:00 სმორგონი 1-3 გომელი
დასრულებულები 07:00 KF Besa Peje 0-0 ფერონიკელი
დასრულებულები 07:00 პოდუევო ლ. 2-0 არბერია
დასრულებულები 07:00 დრიტა 4-1 დრენიცა
დასრულებულები 07:00 სვ ჰალი 0-0 შვაცი
დასრულებულები 07:00 ფლეკეროი 1-3 ეგერსუნდი
დასრულებულები 07:00 კფ 2 კორიკუ 0-0 კიკა
დასრულებულები 07:00 ვარდ ჰაგესუნდი 0-1 ბრინი
დასრულებულები 07:00 კეშლა 0-1 ნეფთჩი
დასრულებულები 07:00 ბამბერგი 0-0 ანსბახი
დასრულებულები 07:00 მალიშევა 0-0 ველაზნიმი
დასრულებულები 07:00 ბაიროუთი 2-0 ნიურნბერგი ll
დასრულებულები 07:00 Young Boys (Fasqer) 2-2 Sivasspor (Mistyeye)
დასრულებულები 07:00 Leicester City (Walker) 1-3 Real Sociedad (Oolancer)
დასრულებულები 07:00 Villarreal (Carlwhizzer) 2-1 Benfica (Kit)
დასრულებულები 07:00 ნუევა 0-0 ტემპერლეი
დასრულებულები 07:00 სპერანტა დროშია 0-0 FC Balti
დასრულებულები 07:00 გიესენი 0-0 ჰოფენჰაიმი ll
დასრულებულები 07:00 აუბშტადტი 1-0 ბაჩბახი
დასრულებულები 07:00 აიხშტეტი 2-1 აუგსბურგი ll
დასრულებულები 07:00 ჰანზა 5-1 ვიქტორია კოლნი
დასრულებულები 07:00 ჰაიდერი 2-0 ტეუტონია 05
დასრულებულები 07:00 ჯილინგემი 0-2 ფლიტვუდი
დასრულებულები 07:00 დუისბურგი 0-2 უერდინგენი
დასრულებულები 07:00 მაგდებურგი 1-2 ვეენი
დასრულებულები 07:00 ლუბეკი 2-3 ჰალესჩერი
დასრულებულები 07:00 FC Ingolstadt 04 1-0 დრეზდენი
დასრულებულები 07:00 მეპენი 3-2 კაიზერი
დასრულებულები 07:00 გრანიცერული 0-0 კაგული-2005
დასრულებულები 07:00 სირეცი 0-0 რეალ-საკესი
დასრულებულები 07:00 ტიგინა 0-0 FC Falesti
დასრულებულები 07:00 რატჩაბური 3-0 რეიონგი
დასრულებულები 07:00 ექსეტერი 3-1 სკანთორპი
დასრულებულები 07:00 ფიურტი ll 1-1 მემინგენი
დასრულებულები 07:00 რაინ ლეხი 0-1 ვიქტორია
დასრულებულები 07:00 ვაკერი 5-1 გარჩინგი
დასრულებულები 07:00 TSV Pansdorf 0-0 ლიუბეკი II
დასრულებულები 07:00 ლივერპული (23) 3-1 ჩელსი (23)
დასრულებულები 07:00 პჰრე იუნ. 1-3 ჩიანგმაი
დასრულებულები 07:00 სპალი 2013 3-2 ვიჩენცა
დასრულებულები 07:00 სალერნიტანა 1919 1-0 ასკოლი
დასრულებულები 07:00 პორდენონე 2-2 რეჯანა
დასრულებულები 07:00 მონცა 1-2 კიევო
დასრულებულები 06:55 Acs Mostistea Ulmu 2-0 გლორია პოპეშტი
დასრულებულები 06:55 პლოპენი 1-1 კორონა
დასრულებულები 06:55 ჩაჰლაული 3-0 ACS Husana Husi
დასრულებულები 06:50 რეალ ფარმა 2-1 ნიკოლაევი II
დასრულებულები 06:45 სლოგა 4-0 ტუტინი
დასრულებულები 06:45 Leicester City (Walker) 2-0 Benfica (Kit)
დასრულებულები 06:45 Portugal (slezaintima) 2-2 Brazil (Kodak)
დასრულებულები 06:45 Real Sociedad (Oolancer) 4-1 Milan (Dragonborn)
დასრულებულები 06:45 Belgium (Vaniok20) 0-2 France (Plevis)
დასრულებულები 06:40 უკრაინა (3х3) 6-3 რუსეთი (3x3)
დასრულებულები 06:37 ბავარია (ACL) 3-5 ჩელსი (ACL)
დასრულებულები 06:35 რომა 2-0 ნაპოლი
დასრულებულები 06:30 რადნიკი მ. 1-0 სლობოდა
დასრულებულები 06:30 შუმადია 1-2 ედინსტვო უბ
დასრულებულები 06:30 ვესტ ჰემი 1-1 სიტი
დასრულებულები 06:30 ტოი ლაკატამიასი 2-2 არისი
დასრულებულები 06:30 ომონია პსევდა 0-0 ოტელოსი
დასრულებულები 06:30 ასილ ლისი 0-1 პაეეკ
დასრულებულები 06:30 აუერბახი 1-1 ჰალბერშტადი
დასრულებულები 06:30 ზაკაკიუ 0-1 ხლორაკა ა.
დასრულებულები 06:30 ჰედენსტენდი 2-0 ვარდე
დასრულებულები 06:30 ენერგი 0-3 ბერლინი აკ 07
დასრულებულები 06:30 უოტფორდი 1-1 ბორნმუთი
დასრულებულები 06:30 შირაკი II 0-5 ცსკა ერევანი
დასრულებულები 06:30 რადნიჩკი 1-0 ბროდარაკი
დასრულებულები 06:30 Brazil (Kodak) 1-2 Germany (Bombi1t0)
დასრულებულები 06:30 France (Plevis) 0-0 Portugal (slezaintima)
დასრულებულები 06:30 Milan (Dragonborn) 1-4 Benfica (Kit)
დასრულებულები 06:30 Villarreal (Carlwhizzer) 1-1 Leicester City (Walker)
დასრულებულები 06:30 EZ1D 11 (EZ1) 2-3 Im Not Over (PNZ)
დასრულებულები 06:30 გრუზა 1-2 ბეინი
დასრულებულები 06:30 გოროდეია 4-0 სმოლევიჩი
დასრულებულები 06:30 ნორავანქი 0-0 ალაშკერტი II
დასრულებულები 06:28 პსჟ (4х4) 3-3 მილანი (4х4)
დასრულებულები 06:15 Portugal (slezaintima) 2-0 Belgium (Vaniok20)
დასრულებულები 06:15 ჰობრო 1-2 ესბიერგი
დასრულებულები 06:15 France (Plevis) 1-1 Brazil (Kodak)
დასრულებულები 06:15 Villarreal (Carlwhizzer) 2-1 Real Sociedad (Oolancer)
დასრულებულები 06:15 Milan (Dragonborn) 0-3 Leicester City (Walker)
დასრულებულები 06:15 იანტრა (ქალ) 0-12 სოფია (ქალ)
დასრულებულები 06:15 ლიუსენგი 3-0 დიურსლანდი
დასრულებულები 06:15 Germany (Bombi1t0) 1-2 France (Plevis)
დასრულებულები 06:05 ტოკიო+ 1-3 შანხაი+
დასრულებულები 06:05 რუხ ბრესტი II 0-1 ისლოჩი II
დასრულებულები 06:00 რადი (19) 3-0 სპარტაკი (19)
დასრულებულები 06:00 მილანი 4-1 ბაიერნი
დასრულებულები 06:00 ოპსალა (19) 1-5 სკეიდი (19)
დასრულებულები 06:00 პეპო 1-1 პკ-35 ჰელსინკი
დასრულებულები 06:00 დინაზი 2-0 რუბიკონი
დასრულებულები 06:00 ლიუბერცი 1-0 ზნამია II
დასრულებულები 06:00 აშხაბადი 1-2 აჰალი
დასრულებულები 06:00 გაოსიუნგი 0-5 კპკ
დასრულებულები 06:00 ილვესი ll 0-0 პარგასი იფ
დასრულებულები 06:00 დინამო მოსკოვი 3-1 სოჭი
დასრულებულები 06:00 შინიკი 0-3 ტეკსტილშიკი
დასრულებულები 06:00 ორენბურგი 1-3 ენისეი
დასრულებულები 06:00 სოკოლ კლეჩევი 0-0 GKS Przodkowo
დასრულებულები 06:00 ხიმიკ-არსენალი 1-1 კვანტი
დასრულებულები 06:00 ალეროდი 3-2 გრევე
დასრულებულები 06:00 კოდრუ ლაზოვა 1-4 მილსამი
დასრულებულები 06:00 კაიანი 0-1 სიკ აკატემია
დასრულებულები 06:00 როპსი II 4-1 იუვასკულა
დასრულებულები 06:00 ჯიპო 2-0 კემი სიტი
დასრულებულები 06:00 ილვესი ll 2-0 პიფ პარაინენი
დასრულებულები 06:00 კააპო 0-3 აკატემია
დასრულებულები 06:00 ტპვ 3-3 ატლანტისი
დასრულებულები 06:00 ესპო 0-2 ჯაზი
დასრულებულები 06:00 რეიპასი 1-2 კიფენი
დასრულებულები 06:00 პეპო 1-1 PK-35 Vantaa
დასრულებულები 06:00 ნიცი 2-2 იაპსი
დასრულებულები 06:00 ჰანოვერი 3-0 დიუსელდორფი
დასრულებულები 06:00 კოკოლა 0-1 მუსა სალამა
დასრულებულები 06:00 ბრაგანსა 0-1 მირანდელა
დასრულებულები 06:00 Germany (Bombi1t0) 1-1 Portugal (slezaintima)
დასრულებულები 06:00 Xalinho FC (XAL) 3-3 Newton Heath (NHT)
დასრულებულები 06:00 კილი 1-3 გროიტერ ფიურტი
დასრულებულები 06:00 Belgium (Vaniok20) 0-0 Germany (Bombi1t0)
დასრულებულები 06:00 იხეფუ 0-0 ნამუნგო
დასრულებულები 06:00 დასენდორფი 4-0 Wandsbeker TSV Concordia 1881
დასრულებულები 06:00 უფა (ახალ) 0-0 რუბინი (ახალ)
დასრულებულები 06:00 სისაკეტი 0-0 ხონ კაენ იუნ.
დასრულებულები 06:00 ოურე 0-2 დალუმი იფ
დასრულებულები 06:00 ვოლფსბურგი ll 1-2 ვერდერი ll
დასრულებულები 06:00 სიუდვესტი 2-1 ბრაბრანდი
დასრულებულები 06:00 ვანლიოზე 1-1 ნიუკიობინგი
დასრულებულები 06:00 ოლიმპია 0-3 გურნიკი
დასრულებულები 06:00 გარბარნია 2-1 ჰუტნიკი
დასრულებულები 06:00 ვერდერი (19) 2-1 კილი (19)
დასრულებულები 06:00 ფენიქსი 2-1 კილი lI
დასრულებულები 05:55 კფუმ (19) 1-0 ნორდსტრანდი (19)
დასრულებულები 05:55 ჟალგირისი III 4-2 ეკრანასი
დასრულებულები 05:55 Slavia Prague (Void) 1-2 Standard Liege (Stig)
დასრულებულები 05:55 ბანგა II 3-3 ნეპტუნასი
დასრულებულები 05:55 ქვიდინგი 3-2 სკიოვდე აიკ
დასრულებულები 05:55 უკრაინა (3х3) 9-4 ყაზახეთი (3х3)
დასრულებულები 05:51 ატლეტიკო (4х4) 5-1 პსჟ (4х4)
დასრულებულები 05:46 Kings Minsk 7-4 ბასტიონ მინსკი
დასრულებულები 05:45 Standard Liege (Stig) 5-2 Young Boys (Fasqer)
დასრულებულები 05:45 Slavia Prague (Void) 1-0 AEK Athens (Weeman)
დასრულებულები 05:45 Brazil (Kodak) 0-2 Belgium (Vaniok20)
დასრულებულები 05:30 Sivasspor (Mistyeye) 1-1 Slavia Prague (Void)
დასრულებულები 05:30 შურტანი 0-1 ოკტეპა
დასრულებულები 05:30 დრეზდენი (19) 1-5 ლაიფციგი (19)
დასრულებულები 05:30 Standard Liege (Stig) 1-0 AEK Athens (Weeman)
დასრულებულები 05:30 ვაილე (19) 3-4 კოპენჰაგენი (19)
დასრულებულები 05:30 კრაკოვია (18) 1-1 KS gornik Zabrze U18
დასრულებულები 05:25 Im Not Over (PNZ) 3-3 Xalinho FC (XAL)
დასრულებულები 05:25 აიაქსი 0-0 პსჟ
დასრულებულები 05:18 კომანდა მინსკი 2-5 Kings Minsk
დასრულებულები 05:15 Standard Liege (Stig) 1-1 Sivasspor (Mistyeye)
დასრულებულები 05:15 AEK Athens (Weeman) 4-0 Young Boys (Fasqer)
დასრულებულები 05:14 მილანი (4х4) 3-2 ტოტენხემი (4х4)
დასრულებულები 05:10 ბეიცზინი+ 0-0 ტოკიო+
დასრულებულები 05:05 როგაჩევი 3-1 მელიორატორი
დასრულებულები 05:00 Slavia Prague (Void) 1-0 Young Boys (Fasqer)
დასრულებულები 05:00 AEK Athens (Weeman) 2-1 Sivasspor (Mistyeye)
დასრულებულები 05:00 ჯკ კეილა 0-0 ვიმსი
დასრულებულები 05:00 ტორპედო 2-0 პრიკამიე
დასრულებულები 05:00 გაბალა 1-1 საბაილი
დასრულებულები 05:00 AC Monza 3-2 უდინეზე (19)
დასრულებულები 05:00 ვილიარეალი ll 1-1 ლევანტე
დასრულებულები 05:00 ხიმკი (ახალ) 2-1 უორ №5 (ახალ)
დასრულებულები 05:00 ვიზელა 1-3 აკადემიკა
დასრულებულები 05:00 WKS Slask Wroclaw SA U18 0-5 MKS Pogon Szczecin U18
დასრულებულები 05:00 Jagellonia Bialystok SSA U18 4-5 Lechia Gdansk U18
დასრულებულები 05:00 გენტოფტევანგედე 3-2 რბ 1906
დასრულებულები 05:00 ტულევიკი 0-1 ტამეკა
დასრულებულები 05:00 ფო ჰიენი 2-0 ბინ ფუოკი
დასრულებულები 05:00 ვილანოვენსე 0-0 მერიდა
დასრულებულები 05:00 დნეპრი 3-0 ბარანოვიჩი
დასრულებულები 05:00 სმირნისი (19) 0-1 ლამია (19)
დასრულებულები 05:00 ბადახოსი 0-0 დონ ბენიტო
დასრულებულები 05:00 რეალი ll 0-0 ხეტაფე ll
დასრულებულები 05:00 კფ ტალავერა 0-0 მელილა
დასრულებულები 04:55 ენერგეტიკი 0-4 შაგადამი
დასრულებულები 04:50 ლესტერი 0-5 ჩელსი
დასრულებულები 04:45 TEAM RUSPRO (R11) 1-4 Im Not Over (PNZ)
დასრულებულები 04:43 Tajikistan + 11-7 Uzbekistan +
დასრულებულები 04:37 ატლეტიკო (4х4) 5-5 მილანი (4х4)
დასრულებულები 04:30 Olympiakos (Kit) 0-2 Midtjylland (Oolancer)
დასრულებულები 04:30 Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) 5-1 Red Bull Salzburg (Dragonborn)
დასრულებულები 04:15 Lokomotiv Moscow (Walker) 2-2 Midtjylland (Oolancer)
დასრულებულები 04:15 Lokomotiv Moscow (Walker) 3-3 Olympiakos (Kit)
დასრულებულები 04:15 Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) 4-1 Olympiakos (Kit)
დასრულებულები 04:15 Midtjylland (Oolancer) 5-1 Red Bull Salzburg (Dragonborn)
დასრულებულები 04:15 Bayern Munich (driller) 1-4 Liverpool (Mr.Jab)
დასრულებულები 04:15 Liverpool (Mr.Jab) 3-4 ბარსელონა (Lomik)
დასრულებულები 04:15 პსჟ (JKey) 1-2 Bayern Munich (driller)
დასრულებულები 04:01 რომა+ 3-1 დორუსია დ+
დასრულებულები 04:01 LAW 2-1 MATH
დასრულებულები 04:00 კრაბი 3-1 სურატ ტხანი სიტი
დასრულებულები 04:00 ვორსკლა (19) 2-2 შახტარი (19)
დასრულებულები 04:00 კაიზერი (19) 1-1 ფრაიბურგი (19)
დასრულებულები 04:00 კარლსრუე (19) 2-4 FC Ingolstadt 04
დასრულებულები 04:00 საარბრიუკენი (19) 1-2 Astoria Walldorf
დასრულებულები 04:00 ბავარია (19) 0-4 მაინცი (19)
დასრულებულები 04:00 ვუპერტალერი (19) 2-1 Duisburg
დასრულებულები 04:00 ჰამბურგი (19) 6-0 ენერჯი (19)
დასრულებულები 04:00 კიკერსი (19) 5-2 აუგსბურგი (19)
დასრულებულები 04:00 Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) 1-4 Lokomotiv Moscow (Walker)
დასრულებულები 04:00 Red Bull Salzburg (Dragonborn) 3-2 Olympiakos (Kit)
დასრულებულები 04:00 პსჟ (4х4) 2-6 ტოტენხემი (4х4)
დასრულებულები 04:00 პას იანინა (19) 0-2 აეკი (19)
დასრულებულები 04:00 პიზა (19) 2-2 კროტონე (19)
დასრულებულები 04:00 Liverpool (Mr.Jab) 1-2 პსჟ (JKey)
დასრულებულები 03:50 Newton Heath (NHT) 2-1 TEAM RUSPRO (R11)
დასრულებულები 03:45 Bayern Munich (driller) 3-2 ბარსელონა (Lomik)
დასრულებულები 03:45 Red Bull Salzburg (Dragonborn) 2-1 Lokomotiv Moscow (Walker)
დასრულებულები 03:45 Dynamo Kyiv (Carlwhizzer) 1-5 Midtjylland (Oolancer)
დასრულებულები 03:45 კაბინ იუნ. 1-1 ბანბინგი
დასრულებულები 03:38 პსჟ+ 3-2 რომა+
დასრულებულები 03:33 Vietnam + (ქალ) 3-4 Thailand + (ქალ)
დასრულებულები 03:30 Bati Academy 0-0 Electricite du Cambodge
დასრულებულები 03:30 ხან ჰოა 1-2 ბინდინი
დასრულებულები 03:30 ბარსელონა (Lomik) 1-1 პსჟ (JKey)
დასრულებულები 03:28 MED 7-3 BIO
დასრულებულები 03:25 EZ1D 11 (EZ1) 2-1 TEAM RUSPRO (R11)
დასრულებულები 03:10 ლივერპული (4х4) 7-6 რეალი (4х4)
დასრულებულები 03:05 ტოტენჰემი 1-0 ბარსელონა
დასრულებულები 03:00 Colombia+ 4-2 Germany+
დასრულებულები 03:00 იანგ ელეფანტი 2-2 ეზრა
დასრულებულები 03:00 დუგოპოლიე (19) 0-0 რიეკა (19)
დასრულებულები 03:00 ლვოვი (19) 2-0 დნეპრი-1 (19)
დასრულებულები 03:00 უნირია 2-2 დუნარია
დასრულებულები 03:00 ურავა 3-1 სერეზო ოსაკა
დასრულებულები 03:00 კაბულტური 3-1 ნორტ სტარი
დასრულებულები 03:00 გაპი 4-3 აკაცია რიჯი
დასრულებულები 03:00 ინტერი (19) 0-0 ვარაჯდინი (19)
დასრულებულები 02:45 Kings Minsk 4-7 ენერგეტიკ მინსკი
დასრულებულები 02:45 პსჟ (ACL) 7-10 ბარსელონა (ACL)
დასრულებულები 02:32 ბარსელონა (4х4) 5-4 ჩელსი (4х4)
დასრულებულები 02:30 რეალი 1-1 Guangzhou Evergrande
დასრულებულები 02:30 ინჩხონ იუნ. 2-1 ბუსანი
დასრულებულები 02:15 სფი 12-0 პაკარონგაი
დასრულებულები 02:15 Dynamo Kyiv (JKey) 1-0 Lokomotiv Moscow (driller)
დასრულებულები 02:06 Kuwait + 10-5 Bahrain +
დასრულებულები 02:05 France+ 2-3 Germany+
დასრულებულები 02:00 Chungnam Asan FC 0-2 ანიანგი
დასრულებულები 02:00 ჯეჯუ იუნ. 2-0 სუვონი
დასრულებულები 02:00 გამბა 2-1 კაშივა
დასრულებულები 02:00 ჩანგჩუნი 1-0 მეიზჰოუ ჰაკა
დასრულებულები 02:00 Girondins de Bordeaux (walker) 1-3 Stade Rennais (Oolancer)
დასრულებულები 02:00 მონპელიე (CarlWhizzer) 2-1 Nice (Dragonborn)
დასრულებულები 02:00 AS Saint-Etienne (kit) 4-7 Stade Rennais (Oolancer)
დასრულებულები 01:55 ინტერი 2-0 შახტარ დონეცკი
დასრულებულები 01:55 ჩუნგნამ ასანი 0-2 ანიანგი
დასრულებულები 01:55 Newton Heath (NHT) 1-1 EZ1D 11 (EZ1)
დასრულებულები 01:54 რეალი (4х4) 2-5 ბარსელონა (4х4)
დასრულებულები 01:45 Stade Rennais (Oolancer) 3-0 Nice (Dragonborn)
დასრულებულები 01:45 Girondins de Bordeaux (walker) 4-0 AS Saint-Etienne (kit)
დასრულებულები 01:30 TEAM RUSPRO (R11) 2-5 Xalinho FC (XAL)
დასრულებულები 01:30 სუჟოუ დონგვუ 1-3 ჰეი მენგუ
დასრულებულები 01:30 Nice (Dragonborn) 2-1 AS Saint-Etienne (kit)
დასრულებულები 01:30 გეპი ll 0-0 აკაცია რიჯი II
დასრულებულები 01:28 მექსიკა+ 4-6 ბრაზილია+
დასრულებულები 01:20 სპარტაკ მოსკოვი 3-2 Lyon
დასრულებულები 01:17 MED 1-6 MATH
დასრულებულები 01:16 ჩელსი (4х4) 5-5 ლივერპული (4х4)
დასრულებულები 01:15 Nice (Dragonborn) 1-2 Girondins de Bordeaux (walker)
დასრულებულები 01:05 რეალ მადრიდი (ACL) 5-8 პსჟ (ACL)
დასრულებულები 01:00 ტოკიო 0-4 მარინოსი
დასრულებულები 01:00 სახალინი 4-0 კრასნი
დასრულებულები 01:00 კიმჰე სიტი 1-0 კანინ სიტი
დასრულებულები 01:00 ჰვასეონგი 2-3 კიონჯუ
დასრულებულები 01:00 Palm Beach Sharks II 3-0 რობინა სიტი II
დასრულებულები 00:50 ტიტან მინსკი 7-4 Kings Minsk
დასრულებულები 00:45 Besiktas 0-2 ბენფიკა
დასრულებულები 00:38 რეალი (4х4) 7-3 ჩელსი (4х4)
დასრულებულები 00:30 კანაზავა 0-0 ოკაიამა
დასრულებულები 00:12 არგენტინა+ 4-2 ჩილე+
დასრულებულები 00:10 Porto 2-0 გალათასარაი
დასრულებულები 00:10 LAW 5-0 MED
დასრულებულები 00:00 იამაგატა 4-0 ტოკიო ვერდი
დასრულებულები 00:00 ნაგოია 1-0 ვეგალტა სენდაი
დასრულებულები 00:00 კაშიმა 1-0 ჰიროსიმა
დასრულებულები 00:00 სეული 1-1 განგვონი
დასრულებულები 00:00 საპორო 3-0 იოკოჰამა
საკონტაქტო ინფორმაცია