27th May 4:35am (GMT-5)

შვედეთი. ალსვენსკანი ივენთები

დასრულებულები
გადადებულია 25/05 13:00 მიალბი - სირიუსი
გადადებულია 25/05 13:00 ჰამარბი - იერებრო
გადადებულია 24/05 11:30 ჰელსინგბორგი - ელფსბორგი
გადადებულია 24/05 11:30 ჰაკენი - გეტებორგი
გადადებულია 24/05 08:30 მალმიო - ესტერსუნდი
გადადებულია 24/05 08:30 კალმარი - ვარბერგსი
გადადებულია 24/05 08:30 აიკი - იურგორდენი
გადადებულია 21/05 11:30 ჰამარბი - ფალკენბერგსი
გადადებულია 21/05 11:30 აიკი - მალმიო
გადადებულია 21/05 08:30 ვარბერგსი - მიალბი
გადადებულია 21/05 08:30 კალმარი - ჰელსინგბორგი
გადადებულია 20/05 13:00 ესტერსუნდი - ელფსბორგი
გადადებულია 20/05 13:00 იერებრო - ჰაკენი
გადადებულია 20/05 13:00 იურგორდენი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 20/05 13:00 გეტებორგი - სირიუსი
გადადებულია 18/05 13:00 მიალბი - აიკი
გადადებულია 18/05 13:00 მალმიო - ვარბერგსი
გადადებულია 17/05 15:00 ფალკენბერგსი - კალმარი
გადადებულია 17/05 11:30 იურგორდენი - ჰაკენი
გადადებულია 17/05 11:30 სირიუსი - ჰამარბი
გადადებულია 17/05 08:30 ნორჩიოპინგი - ესტერსუნდი
გადადებულია 17/05 08:30 გეტებორგი - ჰელსინგბორგი
გადადებულია 16/05 09:00 ელფსბორგი - იერებრო
გადადებულია 13/05 13:00 იურგორდენი - კალმარი
გადადებულია 11/05 13:00 იერებრო - ფალკენბერგსი
გადადებულია 11/05 13:00 აიკი - გეტებორგი
გადადებულია 11/05 13:00 ელფსბორგი - ვარბერგსი
გადადებულია 10/05 11:30 ჰამარბი - მალმიო
გადადებულია 10/05 11:30 ესტერსუნდი - სირიუსი
გადადებულია 10/05 08:30 ჰაკენი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 09/05 09:00 კალმარი - მიალბი
გადადებულია 06/05 13:00 იერებრო - აიკი
გადადებულია 04/05 13:00 მიალბი - ჰელსინგბორგი
გადადებულია 04/05 13:00 გეტებორგი - მალმიო
გადადებულია 03/05 11:30 სირიუსი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 03/05 08:30 ვარბერგსი - ჰაკენი
გადადებულია 03/05 08:30 იურგორდენი - ჰამარბი
გადადებულია 02/05 09:00 ფალკენბერგსი - ელფსბორგი
გადადებულია 02/05 09:00 აიკი - კალმარი
გადადებულია 27/04 13:00 ჰელსინგბორგი - აიკი
გადადებულია 27/04 13:00 კალმარი - სირიუსი
გადადებულია 27/04 13:00 იურგორდენი - გეტებორგი
გადადებულია 26/04 11:30 ნორჩიოპინგი - ელფსბორგი
გადადებულია 26/04 11:30 ჰაკენი - მიალბი
გადადებულია 26/04 08:30 ესტერსუნდი - ჰამარბი
გადადებულია 26/04 08:30 მალმიო - იერებრო
გადადებულია 26/04 08:30 ფალკენბერგსი - ვარბერგსი
გადადებულია 23/04 13:00 ელფსბორგი - ჰაკენი
გადადებულია 23/04 13:00 იერებრო - გეტებორგი
გადადებულია 23/04 13:00 კალმარი - იურგორდენი
გადადებულია 23/04 13:00 ვარბერგსი - სირიუსი
გადადებულია 22/04 13:00 აიკი - ესტერსუნდი
გადადებულია 22/04 13:00 მიალბი - ფალკენბერგსი
გადადებულია 22/04 13:00 მალმიო - ჰელსინგბორგი
გადადებულია 22/04 13:00 ჰამარბი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 20/04 13:00 გეტებორგი - ვარბერგსი
გადადებულია 19/04 11:30 ნორჩიოპინგი - მიალბი
გადადებულია 19/04 11:30 ჰაკენი - კალმარი
გადადებულია 19/04 08:30 ჰამარბი - აიკი
გადადებულია 19/04 08:30 სირიუსი - ელფსბორგი
გადადებულია 18/04 09:00 ჰელსინგბორგი - იერებრო
გადადებულია 17/04 13:00 იურგორდენი - მალმიო
გადადებულია 13/04 11:30 იურგორდენი - ესტერსუნდი
გადადებულია 13/04 08:30 ელფსბორგი - ჰამარბი
გადადებულია 12/04 11:30 აიკი - სირიუსი
გადადებულია 12/04 11:30 კალმარი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 12/04 08:30 მიალბი - გეტებორგი
გადადებულია 12/04 08:30 მალმიო - ჰაკენი
გადადებულია 11/04 09:00 ვარბერგსი - იერებრო
გადადებულია 06/04 13:00 ნორჩიოპინგი - მალმიო
გადადებულია 06/04 13:00 ჰაკენი - აიკი
გადადებულია 05/04 11:30 გეტებორგი - ელფსბორგი
გადადებულია 05/04 11:30 სირიუსი - ფალკენბერგსი
გადადებულია 05/04 08:30 ესტერსუნდი - მიალბი
გადადებულია 05/04 08:30 ჰელსინგბორგი - ვარბერგსი
გადადებულია 05/04 08:30 ჰამარბი - კალმარი
გადადებულია 04/04 07:00 იერებრო - იურგორდენი
დასრულებულები 10/11 08:45 კალმარი 1 3 2-2 ბრაგე 3 [0-0]
დასრულებულები 06/11 13:00 ბრაგე 0-2 კალმარი 2 [0-1]
დასრულებულები 02/11 08:00 იერებრო 1 0-5 მალმიო [0-2]
დასრულებულები 02/11 08:00 ფალკენბერგსი 2 1-0 აფკ ესკილსტუნა 1 [0-0]
დასრულებულები 02/11 08:00 აიკი 1 2-1 სუნდსვალი 1 [0-0]
დასრულებულები 02/11 08:00 გეტებორგი 7-1 ესტერსუნდი 3 [2-1]
დასრულებულები 02/11 08:00 სირიუსი 1 1 3-0 კალმარი [0-0]
დასრულებულები 02/11 08:00 ნორჩიოპინგი 1 3 2-2 იურგორდენი 3 [2-0]
დასრულებულები 02/11 08:00 ჰამარბი 2 4-1 ჰაკენი 2 [1-0]
დასრულებულები 02/11 08:00 ჰელსინგბორგი 1-2 ელფსბორგი 4 [0-1]
დასრულებულები 28/10 14:00 ელფსბორგი 5 2-0 გეტებორგი 4 [1-0]
დასრულებულები 28/10 14:00 იურგორდენი 3-0 იერებრო 1 [1-0]
დასრულებულები 28/10 14:00 მალმიო 3 2-0 აიკი 3 [0-0]
დასრულებულები 27/10 12:30 ესტერსუნდი 2 1-2 ჰამარბი 1 [0-0]
დასრულებულები 27/10 10:00 ჰაკენი 1 3 0-1 ნორჩიოპინგი [0-0]
დასრულებულები 27/10 10:00 აფკ ესკილსტუნა 1 0-0 სირიუსი 1 [0-0]
დასრულებულები 26/10 10:00 კალმარი 2-3 ფალკენბერგსი 2 [0-0]
დასრულებულები 26/10 07:30 სუნდსვალი 2 1-2 ჰელსინგბორგი [0-0]
დასრულებულები 21/10 13:00 იერებრო 3 2-2 ელფსბორგი 1 [1-1]
დასრულებულები 21/10 13:00 გეტებორგი 3 0-1 იურგორდენი 5 [0-0]
დასრულებულები 20/10 11:30 ნორჩიოპინგი 1-0 კალმარი 1 [0-0]
დასრულებულები 20/10 09:00 ფალკენბერგსი 1 1 1-5 აიკი [0-2]
დასრულებულები 20/10 09:00 ჰამარბი 2 2-0 მალმიო 5 [1-0]
დასრულებულები 19/10 10:00 ესტერსუნდი 1 2-0 სირიუსი [0-0]
დასრულებულები 19/10 07:30 ჰელსინგბორგი 1 1 0-2 ჰაკენი 1 [0-1]
დასრულებულები 18/10 13:00 აფკ ესკილსტუნა 4 1-0 სუნდსვალი 1 [0-0]
დასრულებულები 06/10 11:30 მალმიო 3 1-0 გეტებორგი 1 3 [0-0]
დასრულებულები 06/10 11:30 ელფსბორგი 2 4-0 ფალკენბერგსი [1-0]
დასრულებულები 06/10 09:00 იურგორდენი 1 1-2 ჰამარბი 1 4 [0-0]
დასრულებულები 06/10 09:00 ჰაკენი 2 1-1 ესტერსუნდი 2 [1-0]
დასრულებულები 06/10 09:00 კალმარი 0-0 აფკ ესკილსტუნა 1 [0-0]
დასრულებულები 05/10 10:00 სირიუსი 1 2-1 ჰელსინგბორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 05/10 10:00 აიკი 1 2-0 იერებრო 1 [0-0]
დასრულებულები 05/10 07:30 სუნდსვალი 2 4-4 ნორჩიოპინგი 3 [3-0]
დასრულებულები 30/09 13:00 ჰამარბი 1 5-1 იერებრო [1-1]
დასრულებულები 30/09 13:00 ესტერსუნდი 2 1-2 იურგორდენი 1 [1-1]
დასრულებულები 30/09 13:00 ჰელსინგბორგი 1 2-0 კალმარი 2 [0-0]
დასრულებულები 29/09 11:30 ფალკენბერგსი 1 0-2 ნორჩიოპინგი [0-1]
დასრულებულები 29/09 11:30 აფკ ესკილსტუნა 2 0-1 მალმიო [0-0]
დასრულებულები 29/09 09:00 გეტებორგი 4 0-0 ჰაკენი 1 [0-0]
დასრულებულები 29/09 09:00 სუნდსვალი 1 2-1 სირიუსი 4 [0-0]
დასრულებულები 29/09 09:00 ელფსბორგი 4 1-1 აიკი 1 [0-0]
დასრულებულები 26/09 13:00 ნორჩიოპინგი 4-0 აფკ ესკილსტუნა 2 [3-0]
დასრულებულები 26/09 13:00 მალმიო 3 3-0 ჰელსინგბორგი 1 [3-0]
დასრულებულები 25/09 13:00 ჰაკენი 1 1-2 ელფსბორგი 5 [1-1]
დასრულებულები 25/09 13:00 აიკი 4 1-0 გეტებორგი 1 1 [1-0]
დასრულებულები 25/09 13:00 სირიუსი 1-3 ჰამარბი 1 [0-0]
დასრულებულები 25/09 13:00 იერებრო 3 2-0 ესტერსუნდი 2 [0-0]
დასრულებულები 24/09 13:00 კალმარი 2 0-2 სუნდსვალი 4 [0-1]
დასრულებულები 24/09 13:00 იურგორდენი 1-0 ფალკენბერგსი 3 [0-0]
დასრულებულები 22/09 11:30 ელფსბორგი 2 0-3 მალმიო [0-0]
დასრულებულები 22/09 11:30 ჰელსინგბორგი 2-1 აფკ ესკილსტუნა 2 [1-0]
დასრულებულები 22/09 09:00 ჰამარბი 2 2-1 აიკი 3 [1-0]
დასრულებულები 21/09 12:00 გეტებორგი 2 2-1 სირიუსი [2-0]
დასრულებულები 21/09 10:00 კალმარი 3 1-1 ჰაკენი 3 [1-0]
დასრულებულები 21/09 10:00 ნორჩიოპინგი 1 3-0 იერებრო [2-0]
დასრულებულები 21/09 07:30 ფალკენბერგსი 1 1-0 ესტერსუნდი 2 [1-0]
დასრულებულები 20/09 13:00 სუნდსვალი 4 1-4 იურგორდენი 1 [1-3]
დასრულებულები 16/09 13:00 იურგორდენი 1 2-0 ჰელსინგბორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 16/09 13:00 აფკ ესკილსტუნა 2 2-2 ელფსბორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 15/09 11:30 მალმიო 1-0 ნორჩიოპინგი 2 [0-0]
დასრულებულები 15/09 09:00 ჰაკენი 3 1-2 აიკი 3 [0-1]
დასრულებულები 15/09 09:00 ჰამარბი 2 6-2 გეტებორგი 2 [3-1]
დასრულებულები 14/09 10:00 ესტერსუნდი 1 2 1-2 კალმარი [1-0]
დასრულებულები 14/09 07:30 იერებრო 1 0-0 სუნდსვალი 3 [0-0]
დასრულებულები 13/09 13:00 სირიუსი 2 2-0 ფალკენბერგსი 2 [1-0]
დასრულებულები 01/09 11:30 ნორჩიოპინგი 1 2-0 ჰამარბი 1 1 [1-0]
დასრულებულები 01/09 11:30 ჰაკენი 4-1 ფალკენბერგსი 2 [2-1]
დასრულებულები 01/09 09:00 აიკი 1 3 1-0 იურგორდენი 2 [1-0]
დასრულებულები 01/09 09:00 სუნდსვალი 1 0-2 გეტებორგი [0-1]
დასრულებულები 01/09 09:00 კალმარი 1 2 0-5 მალმიო [0-2]
დასრულებულები 31/08 10:00 იერებრო 3-1 აფკ ესკილსტუნა 2 [2-1]
დასრულებულები 31/08 07:30 ელფსბორგი 2 1-1 სირიუსი 2 [1-0]
დასრულებულები 30/08 13:00 ჰელსინგბორგი 1 2-0 ესტერსუნდი 1 [2-0]
დასრულებულები 26/08 13:00 გეტებორგი 2 4-0 კალმარი 2 [1-0]
დასრულებულები 26/08 13:00 ფალკენბერგსი 2 0-2 ჰამარბი 2 [0-2]
დასრულებულები 26/08 13:00 სუნდსვალი 2 1-2 ელფსბორგი 6 [1-1]
დასრულებულები 25/08 11:30 მალმიო 3 0-1 იურგორდენი 2 [0-0]
დასრულებულები 25/08 09:00 ნორჩიოპინგი 5-0 ჰელსინგბორგი 4 [2-0]
დასრულებულები 25/08 09:00 ესტერსუნდი 1 3 1-3 აიკი 2 [0-0]
დასრულებულები 25/08 09:00 აფკ ესკილსტუნა 1 0-2 ჰაკენი 1 [0-0]
დასრულებულები 24/08 10:00 სირიუსი 1 3-4 იერებრო 1 [0-3]
დასრულებულები 19/08 13:00 იურგორდენი 1 3-0 აფკ ესკილსტუნა 2 [2-0]
დასრულებულები 19/08 13:00 ელფსბორგი 2 4-1 ესტერსუნდი 1 [3-0]
დასრულებულები 19/08 13:00 ჰელსინგბორგი 2 1-2 გეტებორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 18/08 11:30 მალმიო 5-0 ფალკენბერგსი 1 [2-0]
დასრულებულები 18/08 09:00 იერებრო 2 1-2 ჰაკენი 1 [0-1]
დასრულებულები 18/08 09:00 აიკი 1 1-2 კალმარი 4 [0-2]
დასრულებულები 18/08 09:00 სირიუსი 1 0-2 ნორჩიოპინგი [0-0]
დასრულებულები 17/08 10:00 აიკი 0-0 კალმარი
დასრულებულები 17/08 10:00 ჰამარბი 1 3-0 სუნდსვალი 1 1 [2-0]
დასრულებულები 12/08 13:00 გეტებორგი 1 1-1 ფალკენბერგსი 1 [0-1]
დასრულებულები 12/08 13:00 კალმარი 2 1-1 იერებრო 1 [0-0]
დასრულებულები 11/08 11:30 ნორჩიოპინგი 2-0 ელფსბორგი 1 [2-0]
დასრულებულები 11/08 11:30 ჰამარბი 1 2-1 ჰელსინგბორგი [2-0]
დასრულებულები 11/08 09:00 აფკ ესკილსტუნა 2-4 აიკი 2 [1-1]
დასრულებულები 11/08 09:00 ჰაკენი 2 1-1 მალმიო 3 [0-0]
დასრულებულები 10/08 12:00 სუნდსვალი 2 1-1 ესტერსუნდი 2 [1-0]
დასრულებულები 10/08 10:00 იურგორდენი 2 4-0 სირიუსი 1 [3-0]
დასრულებულები 05/08 13:00 ელფსბორგი 4 0-1 იურგორდენი 1 [0-0]
დასრულებულები 05/08 13:00 იერებრო 1 2-2 გეტებორგი 4 [0-1]
დასრულებულები 04/08 11:30 ჰაკენი 2 4-1 სირიუსი 3 [3-1]
დასრულებულები 04/08 09:00 კალმარი 3 2-2 ჰამარბი 1 2 [0-1]
დასრულებულები 03/08 12:00 ფალკენბერგსი 1-1 ჰელსინგბორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 03/08 10:00 ესტერსუნდი 1 1-2 აფკ ესკილსტუნა 4 [1-1]
დასრულებულები 29/07 13:00 ჰელსინგბორგი 3 1-4 იერებრო 1 [1-3]
დასრულებულები 29/07 13:00 ელფსბორგი 5 2-1 კალმარი 2 [0-1]
დასრულებულები 28/07 11:30 გეტებორგი 3 0-0 ნორჩიოპინგი [0-0]
დასრულებულები 28/07 09:00 იურგორდენი 2-0 ჰაკენი 1 [0-0]
დასრულებულები 28/07 09:00 ესტერსუნდი 1 2 0-0 მალმიო 3 [0-0]
დასრულებულები 27/07 12:00 აფკ ესკილსტუნა 2 1-6 ჰამარბი [1-3]
დასრულებულები 27/07 10:00 სირიუსი 2 0-2 აიკი [0-0]
დასრულებულები 27/07 10:00 ფალკენბერგსი 2 2-0 სუნდსვალი 1 [2-0]
დასრულებულები 22/07 13:00 ჰამარბი 1 5-2 ელფსბორგი 5 [4-1]
დასრულებულები 22/07 13:00 კალმარი 2 0-1 იურგორდენი 2 [0-0]
დასრულებულები 21/07 11:30 ნორჩიოპინგი 3-0 ესტერსუნდი 1 [2-0]
დასრულებულები 21/07 09:00 მალმიო 2 1-1 სირიუსი [1-1]
დასრულებულები 21/07 09:00 გეტებორგი 1-0 აფკ ესკილსტუნა 1 2 [1-0]
დასრულებულები 20/07 12:00 სუნდსვალი 2 0-1 ჰაკენი 2 [0-0]
დასრულებულები 20/07 10:00 იერებრო 4-0 ფალკენბერგსი 2 [3-0]
დასრულებულები 20/07 10:00 აიკი 2-0 ჰელსინგბორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 15/07 13:00 ჰელსინგბორგი 1-0 სირიუსი 2 [0-0]
დასრულებულები 15/07 13:00 სუნდსვალი 2 2-3 ჰამარბი 1 [1-2]
დასრულებულები 14/07 11:30 იურგორდენი 1 1-1 მალმიო 2 [0-0]
დასრულებულები 14/07 09:00 ჰაკენი 3-0 იერებრო 2 [0-0]
დასრულებულები 14/07 09:00 ესტერსუნდი 3 2-1 ნორჩიოპინგი 2 [0-0]
დასრულებულები 13/07 12:00 აფკ ესკილსტუნა 2 3-1 კალმარი 1 [2-0]
დასრულებულები 13/07 10:00 ფალკენბერგსი 1 1-1 გეტებორგი 1 [0-0]
დასრულებულები 13/07 10:00 აიკი 3-0 ელფსბორგი 2 [2-0]
დასრულებულები 08/07 13:00 ელფსბორგი 3 1-1 ჰელსინგბორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 08/07 13:00 აფკ ესკილსტუნა 2 1-1 იურგორდენი 1 [0-0]
დასრულებულები 07/07 09:00 ნორჩიოპინგი 3 2-1 ჰაკენი 2 [1-0]
დასრულებულები 07/07 09:00 ჰამარბი 1 6-2 ფალკენბერგსი 1 3 [3-0]
დასრულებულები 06/07 13:00 მალმიო 1 2-1 იერებრო 2 [1-1]
დასრულებულები 06/07 10:00 გეტებორგი 2 2-1 სუნდსვალი 4 [2-0]
დასრულებულები 06/07 09:00 სირიუსი 3 1-1 ესტერსუნდი 5 [0-0]
დასრულებულები 06/07 09:00 კალმარი 1 4 0-1 აიკი 2 [0-0]
დასრულებულები 01/07 13:00 იურგორდენი 2 2-0 კალმარი 2 [0-0]
დასრულებულები 01/07 13:00 ჰაკენი 4 2-0 ჰამარბი 1 2 [1-0]
დასრულებულები 30/06 11:30 ნორჩიოპინგი 0-1 სირიუსი 3 [0-0]
დასრულებულები 30/06 09:00 აიკი 2 0-0 მალმიო 3 [0-0]
დასრულებულები 29/06 17:00 სუნდსვალი 0-0 აფკ ესკილსტუნა [0-0]
დასრულებულები 29/06 12:00 ფალკენბერგსი 2-1 ელფსბორგი [1-1]
დასრულებულები 29/06 10:00 ესტერსუნდი 2 0-0 გეტებორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 28/06 12:00 იერებრო 2 0-1 ჰელსინგბორგი 1 [0-1]
დასრულებულები 25/06 13:00 აიკი 1 2 0-2 ნორჩიოპინგი 2 [0-1]
დასრულებულები 02/06 11:30 ჰელსინგბორგი 3 0-1 მალმიო 2 [0-1]
დასრულებულები 02/06 09:00 ელფსბორგი 1 5 0-0 ჰაკენი 4 [0-0]
დასრულებულები 02/06 09:00 აიკი 2-0 ჰამარბი 2 [2-0]
დასრულებულები 02/06 09:00 აფკ ესკილსტუნა 1 0-2 ნორჩიოპინგი 1 [0-1]
დასრულებულები 01/06 12:00 ესტერსუნდი 1 1-1 სუნდსვალი 3 [0-1]
დასრულებულები 01/06 12:00 ფალკენბერგსი 2 0-0 კალმარი 2 [0-0]
დასრულებულები 01/06 10:00 გეტებორგი 1 0-1 იერებრო 1 [0-1]
დასრულებულები 01/06 10:00 სირიუსი 2 0-2 იურგორდენი 1 [0-1]
დასრულებულები 28/05 13:00 მალმიო 1 2-1 სუნდსვალი 3 [1-1]
დასრულებულები 27/05 13:00 ჰამარბი 5 2-2 ნორჩიოპინგი 1 [1-2]
დასრულებულები 27/05 13:00 იერებრო 1 0-2 სირიუსი 1 [0-1]
დასრულებულები 26/05 11:30 კალმარი 3 1-1 ელფსბორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 26/05 09:00 იურგორდენი 3-1 ესტერსუნდი 2 [2-1]
დასრულებულები 25/05 12:00 ჰელსინგბორგი 1-1 ფალკენბერგსი 3 [0-1]
დასრულებულები 25/05 10:00 მალმიო 5-0 აფკ ესკილსტუნა 3 [1-0]
დასრულებულები 25/05 10:00 ჰაკენი 1 2 1-2 გეტებორგი 5 [0-1]
დასრულებულები 24/05 13:00 სუნდსვალი 1-1 აიკი [1-1]
დასრულებულები 20/05 13:00 ნორჩიოპინგი 2-0 სუნდსვალი 1 [2-0]
დასრულებულები 20/05 13:00 გეტებორგი 2 0-0 ჰამარბი 1 1 [0-0]
დასრულებულები 20/05 13:00 აიკი 1 2-0 ფალკენბერგსი 1 [0-0]
დასრულებულები 20/05 13:00 ესტერსუნდი 1 1-3 იერებრო [0-2]
დასრულებულები 19/05 11:30 იურგორდენი 1 4 2-0 ელფსბორგი 4 [2-0]
დასრულებულები 19/05 09:00 მალმიო 3 1-0 კალმარი 2 [0-0]
დასრულებულები 19/05 09:00 სირიუსი 3 3-4 ჰაკენი 1 3 [1-2]
დასრულებულები 18/05 10:00 აფკ ესკილსტუნა 1-1 ჰელსინგბორგი 1 [0-0]
დასრულებულები 16/05 13:00 გეტებორგი 3 0-0 მალმიო 2 [0-0]
დასრულებულები 16/05 13:00 იერებრო 1-2 ნორჩიოპინგი 1 [0-1]
დასრულებულები 15/05 13:00 სირიუსი 1 1-0 სუნდსვალი 2 [1-0]
დასრულებულები 15/05 13:00 ელფსბორგი 2 1-0 აფკ ესკილსტუნა 1 [0-0]
დასრულებულები 15/05 13:00 ჰაკენი 2 1-0 კალმარი 1 [0-0]
დასრულებულები 15/05 13:00 ფალკენბერგსი 1 0-3 იურგორდენი 2 [0-3]
დასრულებულები 15/05 13:00 ჰელსინგბორგი 3 1-3 აიკი [1-2]
დასრულებულები 14/05 13:00 ჰამარბი 1 1 4-0 ესტერსუნდი 3 [3-0]
დასრულებულები 13/05 13:00 ნორჩიოპინგი 1 1-2 გეტებორგი 1 [1-1]
დასრულებულები 12/05 11:30 მალმიო 2 4-1 ელფსბორგი 1 3 [1-0]
დასრულებულები 12/05 09:00 იურგორდენი 0-2 აიკი 3 [0-0]
დასრულებულები 11/05 12:00 სუნდსვალი 1 1-2 იერებრო [0-0]
დასრულებულები 11/05 10:00 აფკ ესკილსტუნა 1 0-0 ფალკენბერგსი 1 [0-0]
დასრულებულები 11/05 10:00 კალმარი 1 1-0 ჰელსინგბორგი [0-0]
დასრულებულები 11/05 07:30 ესტერსუნდი 1-1 ჰაკენი 3 [1-1]
დასრულებულები 10/05 13:00 ჰამარბი 2-0 სირიუსი 1 [2-0]
დასრულებულები 06/05 13:00 ელფსბორგი 3 0-0 ნორჩიოპინგი 1 [0-0]
დასრულებულები 06/05 13:00 ჰელსინგბორგი 2 1-1 იურგორდენი 3 [0-1]
დასრულებულები 05/05 11:30 იერებრო 2-3 ჰამარბი 2 [0-1]
დასრულებულები 05/05 09:00 კალმარი 4 1-1 ესტერსუნდი 5 [0-1]
დასრულებულები 05/05 09:00 ჰაკენი 1 1-0 სუნდსვალი 3 [0-0]
დასრულებულები 05/05 09:00 ფალკენბერგსი 2 1-2 მალმიო 2 [1-2]
დასრულებულები 04/05 10:00 სირიუსი 2 2-4 გეტებორგი 1 [2-1]
დასრულებულები 04/05 07:30 აიკი 1 2-1 აფკ ესკილსტუნა 1 1 [1-0]
დასრულებულები 29/04 13:00 გეტებორგი 2 3-0 აიკი 4 [1-0]
დასრულებულები 29/04 13:00 ესტერსუნდი 3-0 ჰელსინგბორგი 3 [2-0]
დასრულებულები 29/04 13:00 სუნდსვალი 3-1 ფალკენბერგსი 1 [1-0]
დასრულებულები 29/04 13:00 იერებრო 2 1-1 კალმარი [0-0]
დასრულებულები 28/04 11:30 ნორჩიოპინგი 3 1-1 მალმიო [1-1]
დასრულებულები 28/04 09:00 ჰამარბი 4 2-1 იურგორდენი 3 [2-1]
დასრულებულები 28/04 09:00 ჰაკენი 3-0 აფკ ესკილსტუნა 2 [0-0]
დასრულებულები 27/04 10:00 სირიუსი 2 2-4 ელფსბორგი [1-4]
დასრულებულები 25/04 13:00 ჰელსინგბორგი 2 1-1 სუნდსვალი [0-0]
დასრულებულები 25/04 13:00 კალმარი 1 1-1 გეტებორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 25/04 12:45 იურგორდენი 2 1-1 ნორჩიოპინგი 1 [0-1]
დასრულებულები 24/04 13:00 ელფსბორგი 2 4-2 იერებრო 2 [3-0]
დასრულებულები 24/04 13:00 მალმიო 2 4-1 ჰამარბი 2 [0-1]
დასრულებულები 24/04 13:00 აფკ ესკილსტუნა 1 0-1 ესტერსუნდი 2 [0-1]
დასრულებულები 24/04 13:00 ფალკენბერგსი 0-0 სირიუსი [0-0]
დასრულებულები 24/04 13:00 აიკი 3 1-0 ჰაკენი 2 [0-0]
დასრულებულები 22/04 09:00 გეტებორგი 3-1 ჰელსინგბორგი 3 [2-0]
დასრულებულები 21/04 11:30 ჰამარბი 3-1 აფკ ესკილსტუნა 1 [2-0]
დასრულებულები 21/04 09:00 ჰაკენი 5 0-1 იურგორდენი 2 [0-0]
დასრულებულები 20/04 10:00 სირიუსი 3 0-1 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 20/04 07:30 სუნდსვალი 3 1-2 კალმარი 2 [1-2]
დასრულებულები 19/04 10:00 იერებრო 2-1 აიკი [0-0]
დასრულებულები 19/04 10:00 ნორჩიოპინგი 4-3 ფალკენბერგსი [2-1]
დასრულებულები 19/04 07:30 ესტერსუნდი 1 1-1 ელფსბორგი 2 [0-1]
დასრულებულები 15/04 13:00 ჰელსინგბორგი 3 2-1 ჰამარბი 2 [1-1]
დასრულებულები 15/04 13:00 იურგორდენი 1 2-1 გეტებორგი 1 3 [0-0]
დასრულებულები 14/04 11:30 მალმიო 3 2-0 ესტერსუნდი 3
დასრულებულები 14/04 09:00 ელფსბორგი 2 3-1 სუნდსვალი 1
დასრულებულები 14/04 09:00 აიკი 3 2-1 სირიუსი 3
დასრულებულები 13/04 10:00 კალმარი 3 2-2 ნორჩიოპინგი 1
დასრულებულები 13/04 07:30 ფალკენბერგსი 2 0-3 ჰაკენი 1
დასრულებულები 12/04 13:00 აფკ ესკილსტუნა 4 1-1 იერებრო
დასრულებულები 08/04 13:00 ნორჩიოპინგი 0-0 აიკი 3 [0-0]
დასრულებულები 08/04 13:00 იერებრო 1 0-3 იურგორდენი [0-1]
დასრულებულები 08/04 13:00 სირიუსი 3-2 აფკ ესკილსტუნა 3 [3-1]
დასრულებულები 07/04 11:30 ჰამარბი 2 1-1 კალმარი 3 [0-1]
დასრულებულები 07/04 09:00 გეტებორგი 1 3-0 ელფსბორგი 1 1 [2-0]
დასრულებულები 07/04 09:00 ესტერსუნდი 3 3-2 ფალკენბერგსი 2 [1-1]
დასრულებულები 06/04 10:00 სუნდსვალი 1 3-1 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 06/04 10:00 ჰაკენი 1 2-1 ჰელსინგბორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 01/04 13:00 ელფსბორგი 1 1-1 ჰამარბი 2
დასრულებულები 01/04 13:00 იურგორდენი 2-2 სუნდსვალი 3
დასრულებულები 01/04 13:00 მალმიო 2 1-1 ჰაკენი 2
დასრულებულები 31/03 11:30 ჰელსინგბორგი 1 3-1 ნორჩიოპინგი 3 [2-1]
დასრულებულები 31/03 11:30 აფკ ესკილსტუნა 1 3-1 გეტებორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 31/03 09:00 ფალკენბერგსი 3 1-0 იერებრო 2
დასრულებულები 31/03 09:00 კალმარი 0-2 სირიუსი 2
დასრულებულები 31/03 09:00 აიკი 1 0-0 ესტერსუნდი 2
დასრულებულები 11/11 09:00 ჰაკენი 4 0-1 ნორჩიოპინგი 2 [0-1]
დასრულებულები 11/11 09:00 ბრომაპოიკარნა 1 3-0 ტრელებორგი 1 [2-0]
დასრულებულები 11/11 09:00 ესტერსუნდი 1 3-3 ჰამარბი 3 [2-0]
დასრულებულები 11/11 09:00 მალმიო 1 2-0 ელფსბორგი 4 [0-0]
დასრულებულები 11/11 09:00 კალმარი 3 0-1 აიკი [0-1]
დასრულებულები 11/11 09:00 იურგორდენი 1 1-0 სირიუსი 1 [1-0]
დასრულებულები 11/11 09:00 იერებრო 1 1 1-3 გეტებორგი 2 [0-1]
დასრულებულები 11/11 09:00 სუნდსვალი 0-1 დალკურდი 1 [0-1]
დასრულებულები 05/11 13:00 ელფსბორგი 2 1-2 ბრომაპოიკარნა 3 [1-0]
დასრულებულები 05/11 13:00 სირიუსი 1 1-1 კალმარი [0-0]
დასრულებულები 05/11 13:00 დალკურდი 1-2 იურგორდენი 2 [1-1]
დასრულებულები 05/11 13:00 ტრელებორგი 2 0-1 ესტერსუნდი 1 [0-1]
დასრულებულები 04/11 11:30 ჰამარბი 1 1-0 ჰაკენი [0-0]
დასრულებულები 04/11 11:30 აიკი 1 0-0 სუნდსვალი 1 [0-0]
დასრულებულები 04/11 09:00 გეტებორგი 2 0-3 მალმიო 2 [0-0]
დასრულებულები 04/11 09:00 ნორჩიოპინგი 3-2 იერებრო [0-1]
დასრულებულები 01/11 14:00 ესტერსუნდი 3 1-2 აიკი 1 [0-2]
დასრულებულები 01/11 14:00 მალმიო 1 4-0 იერებრო 2 [2-0]
დასრულებულები 31/10 14:00 იურგორდენი 2 2-0 გეტებორგი 2 [2-0]
დასრულებულები 31/10 14:00 ჰაკენი 2-1 სირიუსი 1 [1-1]
დასრულებულები 31/10 14:00 კალმარი 2-1 ტრელებორგი 1 [0-0]
დასრულებულები 31/10 14:00 ბრომაპოიკარნა 0-1 ნორჩიოპინგი 1 [0-0]
დასრულებულები 31/10 14:00 სუნდსვალი 2-3 ჰამარბი 1 [0-2]
დასრულებულები 30/10 14:00 ელფსბორგი 4 0-0 დალკურდი 1 [0-0]
დასრულებულები 29/10 14:00 აიკი 3 1-1 მალმიო 3 [0-1]
დასრულებულები 28/10 12:30 სირიუსი 2 4-2 ბრომაპოიკარნა 3 [1-1]
დასრულებულები 28/10 12:30 ნორჩიოპინგი 4-2 ესტერსუნდი 1 [2-1]
დასრულებულები 28/10 10:00 ჰამარბი 3 0-0 კალმარი [0-0]
დასრულებულები 28/10 10:00 იერებრო 1-1 იურგორდენი 3 [0-1]
დასრულებულები 27/10 08:00 დალკურდი 1 0-5 ჰაკენი 1 [0-3]
დასრულებულები 26/10 13:00 ტრელებორგი 2 2-2 ელფსბორგი 2 [0-2]
დასრულებულები 26/10 13:00 გეტებორგი 2 1-2 სუნდსვალი 4 [0-2]
დასრულებულები 22/10 13:00 ბრომაპოიკარნა 3 0-2 გეტებორგი [0-1]
დასრულებულები 21/10 11:30 კალმარი 3 1-2 ნორჩიოპინგი 1 [1-1]
დასრულებულები 21/10 11:30 ტრელებორგი 3 1-2 სირიუსი 2 [1-1]
დასრულებულები 21/10 11:30 ელფსბორგი 2-0 სუნდსვალი 1 [0-0]
დასრულებულები 21/10 09:00 იურგორდენი 2 0-0 აიკი 3 [0-0]
დასრულებულები 21/10 09:00 ჰაკენი 3 2-0 ესტერსუნდი 3 [2-0]
დასრულებულები 20/10 10:00 დალკურდი 1-0 იერებრო 4 [0-0]
დასრულებულები 20/10 07:00 მალმიო 1 2-1 ჰამარბი 2 [0-1]
დასრულებულები 08/10 13:00 სუნდსვალი 1 2-0 კალმარი 2 [1-0]
დასრულებულები 07/10 11:30 აიკი 1 0-0 იერებრო 1 [1-0]
დასრულებულები 07/10 11:30 ბრომაპოიკარნა 3 0-0 ჰამარბი 3 [1-1]
დასრულებულები 07/10 11:30 ნორჩიოპინგი 0-0 იურგორდენი 1 [1-0]
დასრულებულები 07/10 09:00 ჰაკენი 1 1-1 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 06/10 10:00 გეტებორგი 1 2-2 ტრელებორგი 1 1 [1-1]
დასრულებულები 06/10 08:00 სირიუსი 1 4-2 ელფსბორგი 3 [2-2]
დასრულებულები 05/10 13:00 ესტერსუნდი 3-0 დალკურდი 1 [2-0]
დასრულებულები 01/10 13:00 იერებრო 1 4-0 ტრელებორგი [2-0]
დასრულებულები 01/10 13:00 ელფსბორგი 1 0-3 ჰაკენი 1 [0-0]
დასრულებულები 01/10 13:00 ჰამარბი 1 3-0 გეტებორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 30/09 11:30 მალმიო 0-0 სუნდსვალი 1 [0-0]
დასრულებულები 30/09 11:30 იურგორდენი 1 0-2 ესტერსუნდი 1 [0-1]
დასრულებულები 30/09 09:00 კალმარი 1 1-1 ბრომაპოიკარნა [0-0]
დასრულებულები 30/09 09:00 დალკურდი 1 0-4 აიკი 2 [0-2]
დასრულებულები 29/09 10:00 სირიუსი 1 1-1 ნორჩიოპინგი 2 [0-1]
დასრულებულები 27/09 13:00 კალმარი 3 1-2 ჰაკენი 2 [1-0]
დასრულებულები 27/09 13:00 გეტებორგი 1 0-2 აიკი [0-1]
დასრულებულები 26/09 13:00 ტრელებორგი 1 0-1 დალკურდი 2 [0-0]
დასრულებულები 26/09 13:00 ნორჩიოპინგი 6 3-1 მალმიო 3 [2-1]
დასრულებულები 26/09 13:00 სუნდსვალი 2 1-1 იურგორდენი [0-1]
დასრულებულები 26/09 13:00 ჰამარბი 1 0-1 ელფსბორგი 2 [0-1]
დასრულებულები 26/09 13:00 ესტერსუნდი 3-1 ბრომაპოიკარნა 1 [1-0]
დასრულებულები 25/09 13:00 იერებრო 1 0-0 სირიუსი 1 [0-0]
დასრულებულები 24/09 13:00 ჰაკენი 4-1 გეტებორგი 2 [2-0]
დასრულებულები 23/09 11:30 მალმიო 1 4-0 კალმარი 3 [3-0]
დასრულებულები 23/09 09:00 აიკი 4 1-0 ჰამარბი 3 [0-0]
დასრულებულები 22/09 12:00 დალკურდი 0-2 ნორჩიოპინგი [0-2]
დასრულებულები 22/09 10:00 ელფსბორგი 1 1-0 იერებრო 2 [1-0]
დასრულებულები 22/09 10:00 ტრელებორგი 2 0-3 იურგორდენი 3 [0-2]
დასრულებულები 22/09 10:00 სირიუსი 2 0-1 ესტერსუნდი 3 [0-0]
დასრულებულები 21/09 13:00 ბრომაპოიკარნა 1 1-3 სუნდსვალი [0-1]
დასრულებულები 17/09 13:00 კალმარი 1 0-0 დალკურდი 2 [0-0]
დასრულებულები 17/09 13:00 ჰაკენი 2-1 ტრელებორგი 2 [1-1]
დასრულებულები 17/09 13:00 სირიუსი 4 1-1 ჰამარბი 1 [1-0]
დასრულებულები 16/09 11:30 იურგორდენი 0-1 ბრომაპოიკარნა 1 [0-0]
დასრულებულები 16/09 11:30 გეტებორგი 1 2-2 ელფსბორგი 4 [0-2]
დასრულებულები 16/09 09:00 ნორჩიოპინგი 3 2-0 აიკი 1 [0-0]
დასრულებულები 15/09 12:00 ესტერსუნდი 2 2-3 მალმიო 3 [2-2]
დასრულებულები 15/09 10:00 იერებრო 1 2-1 სუნდსვალი 1 [0-1]
დასრულებულები 02/09 11:30 ელფსბორგი 3 1-1 კალმარი 1 [1-1]
დასრულებულები 02/09 11:30 სუნდსვალი 3 4-0 სირიუსი 2 [0-0]
დასრულებულები 02/09 09:30 ჰამარბი 2 1-3 იურგორდენი 1 [0-1]
დასრულებულები 02/09 09:00 დალკურდი 1-1 გეტებორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 02/09 09:00 ბრომაპოიკარნა 2 0-3 მალმიო 2 [0-1]
დასრულებულები 01/09 12:00 იერებრო 1 2-1 ესტერსუნდი 4 [1-0]
დასრულებულები 01/09 10:00 აიკი 2 3-0 ჰაკენი 5 [3-0]
დასრულებულები 31/08 13:00 ტრელებორგი 1 1-1 ნორჩიოპინგი [1-1]
დასრულებულები 27/08 13:00 დალკურდი 2-3 ჰამარბი 1 [1-2]
დასრულებულები 27/08 13:00 ნორჩიოპინგი 1 2-1 გეტებორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 27/08 13:00 კალმარი 3 0-1 იერებრო [0-0]
დასრულებულები 26/08 11:30 აიკი 0-0 ტრელებორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 26/08 11:30 იურგორდენი 3 0-0 ელფსბორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 26/08 09:00 ჰაკენი 6-0 ბრომაპოიკარნა [3-0]
დასრულებულები 26/08 09:00 მალმიო 2 5-0 სირიუსი 3 [0-0]
დასრულებულები 26/08 09:00 ესტერსუნდი 1 1-2 სუნდსვალი [1-0]
დასრულებულები 25/08 10:00 მალმიო 0-0 სირიუსი
დასრულებულები 20/08 13:00 ჰამარბი 1 2-0 იერებრო 3 [1-0]
დასრულებულები 20/08 13:00 გეტებორგი 2 2-1 ესტერსუნდი 3 [2-1]
დასრულებულები 19/08 11:30 ბრომაპოიკარნა 1 0-2 აიკი 2 [0-1]
დასრულებულები 19/08 11:30 იურგორდენი 2 0-2 კალმარი 2 [0-1]
დასრულებულები 19/08 09:00 სუნდსვალი 1 0-2 ჰაკენი 1 [0-1]
დასრულებულები 19/08 09:00 ელფსბორგი 1 0-1 ნორჩიოპინგი 2 [0-0]
დასრულებულები 18/08 10:00 მალმიო 2 3-0 ტრელებორგი 1 [3-0]
დასრულებულები 17/08 13:00 სირიუსი 2-3 დალკურდი [0-1]
დასრულებულები 13/08 13:00 ნორჩიოპინგი 2 0-0 ჰამარბი 2 [0-0]
დასრულებულები 13/08 13:00 ტრელებორგი 1 1-6 სუნდსვალი [1-3]
დასრულებულები 12/08 11:30 აიკი 1-0 ელფსბორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 12/08 09:00 ჰაკენი 1 5-0 იურგორდენი 2 [2-0]
დასრულებულები 12/08 09:00 ესტერსუნდი 2 2-0 კალმარი 2 [0-0]
დასრულებულები 11/08 12:00 იერებრო 2 0-1 ბრომაპოიკარნა 2 [0-0]
დასრულებულები 11/08 10:00 დალკურდი 0-1 მალმიო
დასრულებულები 10/08 13:00 დალკურდი 0-1 მალმიო 1 [0-1]
დასრულებულები 10/08 13:00 გეტებორგი 1 2-3 სირიუსი 1 [0-0]
დასრულებულები 06/08 13:00 ელფსბორგი 0-2 ესტერსუნდი 1 [0-2]
დასრულებულები 06/08 13:00 სუნდსვალი 1 1 1-1 ნორჩიოპინგი 1 [0-1]
დასრულებულები 05/08 11:30 იერებრო 3 1-2 ჰაკენი [0-0]
დასრულებულები 05/08 09:00 ჰამარბი 1-0 ტრელებორგი 1 [0-0]
დასრულებულები 04/08 10:00 ბრომაპოიკარნა 1 2-1 დალკურდი 2 [0-1]
დასრულებულები 04/08 10:00 კალმარი 1 2-1 გეტებორგი [0-0]
დასრულებულები 30/07 13:00 ტრელებორგი 2 1-3 ჰამარბი 1 [0-2]
დასრულებულები 29/07 11:30 ჰაკენი 2 1-1 იერებრო 2 [0-0]
დასრულებულები 29/07 09:00 აიკი 1 1-0 კალმარი 1 [0-0]
დასრულებულები 29/07 09:00 იურგორდენი 1-1 სუნდსვალი 2 [0-0]
დასრულებულები 28/07 12:00 დალკურდი 2 1-3 სირიუსი 2 [0-2]
დასრულებულები 28/07 12:00 მალმიო 2 2-1 ნორჩიოპინგი 3 [1-0]
დასრულებულები 28/07 10:00 გეტებორგი 1 3-0 ბრომაპოიკარნა 1 [1-0]
დასრულებულები 28/07 10:00 ესტერსუნდი 1 1-0 ელფსბორგი [1-0]
დასრულებულები 23/07 13:00 ჰამარბი 3 4-1 დალკურდი 1 [4-0]
დასრულებულები 23/07 13:00 ნორჩიოპინგი 1 1-0 ელფსბორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 22/07 11:30 სირიუსი 1 1 3-2 გეტებორგი 2 [1-2]
დასრულებულები 22/07 09:00 იურგორდენი 3 2-1 ჰაკენი 2 [1-1]
დასრულებულები 22/07 09:00 აიკი 5-1 ბრომაპოიკარნა 2 [1-1]
დასრულებულები 21/07 12:00 კალმარი 3 0-2 სუნდსვალი 3 [0-1]
დასრულებულები 21/07 10:00 ესტერსუნდი 4-1 ტრელებორგი [4-1]
დასრულებულები 21/07 10:00 იერებრო 1-2 მალმიო [0-0]
დასრულებულები 16/07 13:00 ელფსბორგი 2 0-0 ჰამარბი 1 [0-0]
დასრულებულები 15/07 08:00 კალმარი 1 0-1 იურგორდენი [0-1]
დასრულებულები 15/07 08:00 სუნდსვალი 1 0-1 აიკი 1 [0-0]
დასრულებულები 15/07 08:00 ნორჩიოპინგი 1 2-1 ჰაკენი 2 [1-1]
დასრულებულები 14/07 14:00 გეტებორგი 1 2-0 იერებრო 1 3 [1-0]
დასრულებულები 14/07 12:00 დალკურდი 2-2 ტრელებორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 14/07 12:00 მალმიო 3 1-1 ესტერსუნდი 1 [1-0]
დასრულებულები 14/07 12:00 ბრომაპოიკარნა 2 0-1 სირიუსი 1 [0-0]
დასრულებულები 09/07 13:00 ჰამარბი 1 1-2 ესტერსუნდი 4 [1-0]
დასრულებულები 08/07 11:30 იერებრო 1 1-2 ელფსბორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 08/07 11:30 იურგორდენი 2 1-1 ნორჩიოპინგი 2 [1-0]
დასრულებულები 08/07 09:00 გეტებორგი 3 1-3 კალმარი [0-1]
დასრულებულები 07/07 13:30 ჰაკენი 1 3-0 სუნდსვალი 2 [1-0]
დასრულებულები 07/07 13:30 დალკურდი 2 3-0 ბრომაპოიკარნა 2 [3-0]
დასრულებულები 07/07 13:30 ტრელებორგი 1 1-4 აიკი 1 [0-0]
დასრულებულები 07/07 07:00 სირიუსი 0-4 მალმიო 1 [0-1]
დასრულებულები 03/07 13:00 სირიუსი 1 1-3 სუნდსვალი 1 [1-1]
დასრულებულები 27/05 11:30 სირიუსი 1-5 იურგორდენი 2 [0-1]
დასრულებულები 27/05 11:30 ბრომაპოიკარნა 2 0-0 იერებრო 2 [0-0]
დასრულებულები 27/05 11:30 ელფსბორგი 1 2-1 ტრელებორგი 1 [2-1]
დასრულებულები 27/05 09:00 კალმარი 1 1-1 ჰამარბი 4 [0-0]
დასრულებულები 27/05 09:00 მალმიო 2 1-1 დალკურდი 1 [0-1]
დასრულებულები 27/05 09:00 სუნდსვალი 2-0 გეტებორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 26/05 12:00 ესტერსუნდი 1 2-0 ჰაკენი 2 [1-0]
დასრულებულები 26/05 10:00 აიკი 3-3 ნორჩიოპინგი 2 [2-0]
დასრულებულები 24/05 13:00 დალკურდი 1 1-4 ელფსბორგი 3 [0-1]
დასრულებულები 24/05 13:00 ტრელებორგი 1 2-1 ბრომაპოიკარნა 2 [2-0]
დასრულებულები 24/05 13:00 გეტებორგი 2 1-3 იურგორდენი 2 [0-2]
დასრულებულები 23/05 13:00 ესტერსუნდი 3 5-2 სირიუსი 6 [1-1]
დასრულებულები 23/05 13:00 ჰაკენი 2 1-1 აიკი 2 [1-0]
დასრულებულები 23/05 13:00 ნორჩიოპინგი 1-0 სუნდსვალი 2 [0-0]
დასრულებულები 22/05 13:00 იერებრო 1 2-1 კალმარი [1-1]
დასრულებულები 21/05 13:00 ელფსბორგი 2 1-1 გეტებორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 20/05 11:30 მალმიო 2 2-0 ჰაკენი 2 [0-0]
დასრულებულები 20/05 09:00 ჰამარბი 0-1 აიკი 2 [0-0]
დასრულებულები 19/05 12:00 ნორჩიოპინგი 2 4-2 დალკურდი 2 [1-1]
დასრულებულები 19/05 10:00 სირიუსი 1-1 ტრელებორგი 1 [1-1]
დასრულებულები 19/05 10:00 სუნდსვალი 3 2-3 ესტერსუნდი 1 [1-2]
დასრულებულები 18/05 13:00 ბრომაპოიკარნა 2-1 კალმარი 6 [2-0]
დასრულებულები 17/05 13:00 იურგორდენი 3 2-0 იერებრო 2 [0-0]
დასრულებულები 16/05 13:00 ჰამარბი 2 3-2 მალმიო 2 [1-1]
დასრულებულები 14/05 13:00 კალმარი 1-0 სირიუსი 3 [1-0]
დასრულებულები 14/05 13:00 ჰაკენი 1 5-0 ელფსბორგი 1 [2-0]
დასრულებულები 14/05 13:00 აიკი 1 1-1 ესტერსუნდი 1 [1-0]
დასრულებულები 13/05 11:30 ტრელებორგი 1 1-0 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 13/05 11:30 იერებრო 1 3 1-2 ჰამარბი 2 [1-0]
დასრულებულები 13/05 09:00 იურგორდენი 1-0 დალკურდი 1 [0-0]
დასრულებულები 13/05 09:00 გეტებორგი 0-2 ნორჩიოპინგი 1 [0-0]
დასრულებულები 12/05 10:00 სუნდსვალი 3-0 ბრომაპოიკარნა 3 [2-0]
დასრულებულები 07/05 13:00 მალმიო 1-2 გეტებორგი [0-1]
დასრულებულები 07/05 13:00 სირიუსი 3 2-4 იერებრო [0-1]
დასრულებულები 06/05 11:30 ელფსბორგი 2 0-0 აიკი 1 [0-0]
დასრულებულები 06/05 11:30 ტრელებორგი 4 0-3 ჰაკენი 1 [0-2]
დასრულებულები 06/05 09:00 დალკურდი 1 1-2 კალმარი [1-1]
დასრულებულები 06/05 09:00 ბრომაპოიკარნა 1-0 იურგორდენი 1 [1-0]
დასრულებულები 05/05 10:00 ესტერსუნდი 2 0-2 ნორჩიოპინგი 1 [0-2]
დასრულებულები 05/05 08:00 ჰამარბი 1 4-3 სუნდსვალი [3-0]
დასრულებულები 03/05 13:00 მალმიო 1 1-0 იურგორდენი 2 [0-0]
დასრულებულები 02/05 13:00 სირიუსი 1 2-3 აიკი 2 [2-1]
დასრულებულები 30/04 12:00 იერებრო 2 3-2 დალკურდი 2 [0-0]
დასრულებულები 30/04 10:00 ბრომაპოიკარნა 3 0-4 ესტერსუნდი 3 [0-1]
დასრულებულები 29/04 11:30 კალმარი 3 3-0 მალმიო 4 [3-0]
დასრულებულები 29/04 11:30 ნორჩიოპინგი 1 2 1-2 ტრელებორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 29/04 09:00 სუნდსვალი 2-1 ელფსბორგი [1-0]
დასრულებულები 29/04 09:00 იურგორდენი 2 1-2 ჰამარბი 2 [0-1]
დასრულებულები 28/04 10:00 გეტებორგი 2-1 ჰაკენი 1 [1-0]
დასრულებულები 27/04 13:00 აიკი 3 2-0 სირიუსი [1-0]
დასრულებულები 23/04 13:00 ნორჩიოპინგი 2 1-0 სირიუსი 1 [0-0]
დასრულებულები 23/04 13:00 მალმიო 1 3-1 ბრომაპოიკარნა 5 [1-0]
დასრულებულები 23/04 13:00 ელფსბორგი 3 2-2 იურგორდენი 2 [1-2]
დასრულებულები 22/04 11:30 ტრელებორგი 2 0-1 კალმარი [0-0]
დასრულებულები 22/04 11:30 აიკი 3 2-0 გეტებორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 22/04 09:00 ჰაკენი 3 2-2 ჰამარბი 2 [1-2]
დასრულებულები 22/04 09:00 დალკურდი 2 2-2 სუნდსვალი 2 [2-1]
დასრულებულები 21/04 10:00 ესტერსუნდი 1 0-2 იერებრო 1 [0-1]
დასრულებულები 19/04 13:00 გეტებორგი 1 1-0 დალკურდი 2 [1-0]
დასრულებულები 19/04 13:00 ბრომაპოიკარნა 1 0-2 ელფსბორგი 2 [0-0]
დასრულებულები 19/04 13:00 ჰამარბი 1 2-1 ნორჩიოპინგი 1 [2-0]
დასრულებულები 18/04 13:00 იურგორდენი 3-0 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 18/04 13:00 იერებრო 4 1-1 აიკი 2 [1-0]
დასრულებულები 18/04 13:00 სირიუსი 1 0-0 ჰაკენი 1 [0-0]
დასრულებულები 18/04 13:00 კალმარი 1 1-1 ესტერსუნდი 3 [0-1]
დასრულებულები 17/04 13:00 სუნდსვალი 2 1-0 ტრელებორგი 1 [0-0]
დასრულებულები 16/04 13:00 ჰამარბი 4-0 ბრომაპოიკარნა 1 [1-0]
დასრულებულები 15/04 11:30 ესტერსუნდი 1 2-1 გეტებორგი 3 [0-0]
დასრულებულები 15/04 09:00 ნორჩიოპინგი 3 3-1 კალმარი 1 [1-1]
დასრულებულები 15/04 09:00 აიკი 4 2-0 იურგორდენი 1 3 [1-0]
დასრულებულები 14/04 10:00 ჰაკენი 3 3-0 დალკურდი [1-0]
დასრულებულები 14/04 08:00 ელფსბორგი 2 0-1 სირიუსი 3 [0-0]
დასრულებულები 13/04 13:00 ტრელებორგი 3 1-2 იერებრო 1 [1-1]
დასრულებულები 13/04 13:00 სუნდსვალი 2-2 მალმიო 1 [0-0]
დასრულებულები 10/04 13:00 გეტებორგი 1-2 ჰამარბი 1 [0-0]
დასრულებულები 09/04 13:00 მალმიო 3 1-1 აიკი 4 [1-1]
დასრულებულები 09/04 13:00 ბრომაპოიკარნა 4 2-0 ჰაკენი 1 3 [1-0]
გადადებულია 08/04 11:30 სირიუსი - სუნდსვალი
დასრულებულები 08/04 11:30 დალკურდი 1 3-0 ესტერსუნდი 1 [1-0]
დასრულებულები 08/04 09:00 კალმარი 2 1-0 ელფსბორგი 1 [1-0]
დასრულებულები 08/04 09:00 იურგორდენი 1 1-1 ტრელებორგი 2 [1-0]
დასრულებულები 07/04 10:00 იერებრო 2 1-1 ნორჩიოპინგი 1 [0-0]
დასრულებულები 02/04 11:30 ელფსბორგი 3 1-2 მალმიო 1 [1-2]
დასრულებულები 02/04 11:30 სუნდსვალი 3 0-0 იერებრო 1 [0-0]
დასრულებულები 02/04 09:00 ნორჩიოპინგი 1 2-1 ბრომაპოიკარნა 1 [1-0]
დასრულებულები 02/04 09:00 აიკი 3 2-0 დალკურდი 2 [1-0]
დასრულებულები 01/04 11:30 ესტერსუნდი 1 0-1 იურგორდენი 2 [0-1]
დასრულებულები 01/04 11:30 ტრელებორგი 3 1-3 გეტებორგი [1-1]
დასრულებულები 01/04 09:00 ჰამარბი 1 3-1 სირიუსი 1 3 [1-0]
დასრულებულები 01/04 09:00 ჰაკენი 1 1-0 კალმარი 1 [0-0]
დასრულებულები 19/11 08:45 იონკოპინგი 1-1 ტრელებორგი
დასრულებულები 15/11 12:00 ტრელებორგი 2-0 იონკოპინგი
დასრულებულები 05/11 09:00 აფკ ესკილსტუნა 1-3 სირიუსი
დასრულებულები 05/11 09:00 იონკოპინგი 0-0 ესტერსუნდი
დასრულებულები 05/11 09:00 ჰამარბი 1-3 ჰალმშტადი
დასრულებულები 05/11 09:00 მალმიო 1-2 ჰაკენი
დასრულებულები 05/11 09:00 კალმარი 0-2 იურგორდენი
დასრულებულები 05/11 09:00 იერებრო 1-2 აიკი
დასრულებულები 05/11 09:00 ელფსბორგი 3-3 ნორჩიოპინგი
დასრულებულები 05/11 09:00 გეტებორგი 0-3 სუნდსვალი
დასრულებულები 30/10 14:00 აიკი 2-1 გეტებორგი
დასრულებულები 30/10 14:00 ნორჩიოპინგი 2-0 იერებრო
დასრულებულები 29/10 12:30 იურგორდენი 0-0 იონკოპინგი
გადადებულია 18/05 13:00 გეტებორგი - აიკი
გადადებულია 19/07 09:00 გეფლე - ელფსბორგი
გადადებულია 30/07 10:00 მალმიო - იურგორდენი
გადადებულია 16/07 10:00 მალმიო - ჰაკენი
გადადებულია 14/08 10:00 მალმიო - გეფლე
გადადებულია 17/08 12:00 გეტებორგი - ჰალმშტადი
გადადებულია 14/08 14:00 ელფსბორგი - მალმიო
გადადებულია 05/08 13:45 იურგორდენი - ნორჩიოპინგი
გადადებულია 27/08 11:00 გაისი - ჰელსინგბორგი
დაგეგმილები
გადადებულია 30/05 09:00 სირიუსი - ჰაკენი
გადადებულია 30/05 09:00 ვარბერგსი - იურგორდენი
გადადებულია 31/05 08:30 ფალკენბერგსი - მალმიო
გადადებულია 31/05 08:30 მიალბი - ჰამარბი
გადადებულია 31/05 08:30 იერებრო - ესტერსუნდი
გადადებულია 31/05 11:30 ელფსბორგი - კალმარი
გადადებულია 31/05 11:30 გეტებორგი - ნორჩიოპინგი
საკონტაქტო ინფორმაცია